Skocz do zawartości

Numer osłonki czujnika deszczu, lusterka wstecznego


Kpocta3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma pytanie czy ma ktos numer części oslonki tą ktora przykrywa czujnik deszczu ta jakby od str podsufitki.odrazu przepraszam za temat w zlym dziale.

Edytowane przez Kpocta3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PIOTR80 napisał:

Vin ,który rok ?

Końcówka 2016 jeszcze przedlift sam czujnik 3 funkcyjny bez kamery.Nie mam możliwość narazie spr vinu.

Edytowane przez Kpocta3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma takie pytanko jeszcze raz bo stwierdzilem ze kupie cale lusterko z obudową bo znaleźć nie mogłem samej osłony zamówiłem lusterko zdjąłem obudowe i jest jakby za krótka nie dochodzi do podsufitki wiec co moze być nie tak?Tak tera sie zastanawiam ze numer sa 3v0 857 593 wiec sa inne niż te co podałeś a ja ma lusterko jakby poliftowe taki smukly trapez z dluzsza podstawa u góry.Moze ja mam miec jakies połliftowe czy cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bandini napisał:

Zrób zdjęcie szyby od zewnątrz i od wewnątrz. Napisz który masz MY i coś wymyślimy.
Jak coś to ja mam całe kompletne lusterko samo ściemniające w stanie idealnym z kompletem osłon.

MY 2016 koncowka dokladnie grudzień 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bandini napisał:

Wychodzi więc na to, że masz przed lifta. Czyli moje czarne od RS będzie Ci pasować, ale by być pewnym zrób zdjecia.

IMG_20200730_121017.jpg

Auto jest napewno przedlift ma proste lampy.ale ma byc szczery wole takie lusterko jak ma teraz fajniej wygląda.

Edytowane przez Kpocta3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej strony mi to wygląda, że to lusterko jest od po lifta. Czy Ty coś tam zmieniałeś czy taki kupiłeś samochód z brakiem tej osłony? Zrób jeszcze zdjęcie szyby od zewnątrz jak będziesz miał czas.

Powinieneś mieć tak jak na zdjęciu. 

20200225_144037.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bandini napisał:

Z tej strony mi to wygląda, że to lusterko jest od po lifta. Czy Ty coś tam zmieniałeś czy taki kupiłeś samochód z brakiem tej osłony? Zrób jeszcze zdjęcie szyby od zewnątrz jak będziesz miał czas.

Podsufitka byla zmieniana na czarna dlatego  gdzies sie zapodział ta zaslepka.ale mniejsza z tym najwyzej niech tak bedzie cos wymyślę.tylko teraz takie pytanie czy szyba czolowa poliftowa pasuje do przedlifta?tak na przyszlasc, dolozyl bym kamere LA może jakby  cos sie z szybą stało.edit:aha czyli takie jak ty masz lusterko, jednak wole to takie smuklejsze moze sam obudowy by pasowały do tego co mam.

Edytowane przez Kpocta3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bandini napisał:

Tak, szyba pasuje tylko są inne mocowania lusterek. Więc zmieniasz lusterko na takie odpowiednie do mocowania LA.
Szyby przed i po lifcie mają różne te mocowania.

Aha czyli jak bym w przyszłości wymienial szybe to mogę wpakowac od polifta z LA tylko trzeba miec oslony inne i lusterko takie jakie mam teraz.I pytanie kamera LA obsluguje odrazu light assist i sign assist czy to ta osobna.A i moge sprzedać kamerke od light assist ale nie mam pewność czy dział bo lusterko sie nie ściemniało.

IMG_20200730_125444.jpg

IMG_20200730_125450.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, rrobert napisał:

w wercji przed fl jest czujnik podczerwieni w wersji po fl jest kamera - przynajmniej tak wyglada. to ze zdjecia to asystent zmiany swiateł 

Ok.jeszcze takie pytanie do czego służy ten przycisk:

IMG_20200730_225004.jpg

Edytowane przez Kpocta3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Bandini napisał:

Ja takie coś widzę pierwszy raz. Najlepiej zapytaj poprzedniego właściciela.
To wygląda na jakiś pomysł i dokładkę czegoś nie oryginalnego.

Poprzedni właściciel sami nie wiedzą 😁

Szczegolnie ze przelaczanie nic kompletnie nie robi a zabrdzo nie chce mi sie rozbierac kolumny i patrzec gdzie ida przewody od przelacznika.

Edytowane przez Kpocta3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale to jest chyba jedyna metoda, by się dowiedzieć kto sobie tam coś wymyślił.
Nie ma z rozbieraniem wielkiej filozofii.
Wystarczy zdjąć górna pokrywę kolumny kierownicy i będziesz widział.
Jest na dwóch zatrzaskach po każdym na stronie. Lekko z chodzi. W 15 sekund się wyrobisz. Sprawdź i daj znać, bo sam jestem ciekaw tego wynalazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team