Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@FakeRS pewno dlatego kosztuje $150 a nie $250 jak inne stacje z Androidem. Poza tym, na Ali nie płacisz cła za paczki o wartości do $40, zatrzymają Ci nawi na WER Warszawa, każą oclić i wyjdzie drożej jak RNS-510.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uwaga : Na AM za słabe ! Tylko jeden procesor - single core ! Nie kupuj - będzie mulić albo przekłamywać dane !

Zajrzyj na erisin.com i tam coś wybierz - mam od roku chodzi stabilnie .

L.Jarosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namo to nie do Ciebie tylko do FakeRS :)

A ten filmik to do wszystkich takich nawigacji spasuje .....

Kupuj powyżej 200 dolców - powinno być lepsze szybsze stabilniejsze...

Jak mogę to pomogę ....

L.Jarosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To co pokazał NAMO nie wygląda źle, tylko nie wiem czemu tam pokazują na przykładzie O II FL i Bolero jak to nijak nie będzie pasować, a system faktycznie jest tam android. Ciekawe jak kwestia dźwięku wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam coś podobnego - chodzi stabilnie :)

Używam od ponad roku - natomiast kupiłem sprzęt o ponad 100 dolarów droższy....

Myślę że taki tani to będzie Ci mulić :(

Zajrzyj na Eriisn.com i pogadaj z Jane Haug (w każdym razie podobnie się nazywa ) - kupiłem na ich stronie w poniedziałek a w piątek zakładałem - za radyjko zapłaciłem po koło 10 dniach tzn. obciążyli moje konto.

Jak masz pytania pisz - ale szybko bo w poniedziałek uderzam na Bułgarię i około 1,5 tygodnia będę niedostępny...

Aha płaci się około 18 % do naszego UC- także poproś o :niższy: rachunek...

Jak mogę do pomogę ....

L.Jarosz

PS: U góry posta masz moje fotki nawi w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moje poprzednie na Windzie padło. Mam takie jak w linku ale całe dotykowe. Jest OK. Kupione z Chin wysyłka z Holandii bez cła. Jeżeli kupujesz w PL sprawdź gwarancję. Ew poszukaj na Ali FUNROVER :) Takie mam.

Jak mogę to pomogę !

L.Jarosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

czołem Panowie też staje przed dylematem czy wymieniać MIB1 czy może zainstalować coś chińskiego. Czy ktoś ma może chińczyka na pokładzie, np takie coś: http://navipremium.pl/component/jshopping/nawigacje-skoda/nawigacja-skoda-octavia-13?Itemid=0.
Ewentualnie możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team