Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem O2 przed fl teraz mam o2 po fl i te fabryczne wyświetlacze navi itp. to sobie można włożyć .....

Ja osobiście kupiłem w chinach wszystko mającą nawi i jestem zadowolony nawet bardzo :)

Tzn nawi radio cd dvd kamera cofania BT i wiele innych...

Założenie plug^play :)

Zainteresowani pytać podam namiary ceny sposób zakupu  - nie jestem pośrednikiem nie mam nawi na sprzedaż.

Jak mogę pomogę :)

L.Jarosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym chińszczyzna pasuje, innym nie. Jeszcze nie spotkałem zestawu do O2/S2 w pełni zajebistego, zawsze czegoś tam to nie ogarnia. A to nie wyświetla navi na maxi docie, a to nie trzyma kontaktów telefonu (navipremium) itp. itd. Jak Ci chińczyk odpowiada, opisz co to jest, zapewne ludzie szukają alternatywy. Nie mniej jednak dobry sprzęt - nie będzie to tańsze od Columbusa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki  już mówię :)

 

Radio zakupione w lipcu ub. roku ze strony erisin.com prosto z Chin kupione w poniedziałek założone w piątek (naprawdę) koszt wtedy przy cenie dolara 3,7  zł około 1100 zł. z transportem lotniczym i opłatami  celno skarbowymi od rachunku 99 dolarów (111 zł) wraz z radiem był rejestrator samochodowy pod tą kamerkę. Koszt w Polsce zestawu wtedy 1999 zł ! Podświetlenie wielokolorowe logo do wyboru w zegarach częstotliwość bez rds jak n nawi w zegarach nie powiem bo moja o2 nie miała fabrycznie nawi sterowanie w kierownicy klimatronic partktoniki działają bez problemu. Bez \androida - nie chciałem wg. mnie stabilniejsze. Z minusów jak się dużo zapcha adresów do AM  to muli - najlepiej usunąć historie celów a czasami potrzebny jest reset bo się zawiesi - jak to chinol :) Objechałem w ub. roku Chorwację spox :) Jak widzicie mam kamerę cofania ale nie w ramce tablicy rejestracyjnej czy w lampce oświetlenia tablicy a w uchwycie otwierania klapy - też z Chin - sprawdza się rewelacyjnie !

Pytania - pisać - odpowiadam z opóźnieniem bo trochę ostatnio jestem zabiegany :*

Jak mogę to pomogę.

L.Jarosz 

 

IMG_3174.JPG

IMG_3175.JPG

IMG_3176.JPG

IMG_3177.JPG

IMG_3178.JPG

IMG_3180.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i tak :(

Tzn co byś chciał za 1100 zł  ew co Ci tu brakuje ?

Mam 3 takie radyjko i nie narzekam :)

Rozumiem że ktoś kto ma O3 i powie że mu nie pasuje bo chce firmowe ale ja jeżdżę  dużo na AM  mam BT kamerkę cofania  i to jest radio spox :)

Miałem fabryczne MFD2 porażka kolega ma fabryczne w Phaetonie i to tez jest porażka.

Zresztą każdy ma swoje zdane swoje preferencję swoją kasę  - i sam wie najlepiej :)

Jeszcze wskazówka odnośnie zakupów w Chinach - kupować nie najtańsze ani najdroższe ale średnia półkę !

 

Jak mogę to pomogę .

L.Jarosz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Org. navi do O2 czyli Columbus można już kupić za 1500 zł. Ja fabrycznie miałem Swinga, używkę wyrwałem właśnie za te pieniądze +40 zł antena GPS i działało. Jakbym miał O3 bez nawigacji to właśnie kombinował bym w stronę czegoś niefabrycznego albo SmartLink. Tylko dlatego, że "Ochrona komponentu aktywna". Fajne są stacje multimedialne Pioneer i Peying z nawigacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Enriquez napisał:

Ja tam wolę dołożyć 6800 i mieć oryginał. To Twoje może i funkcjonalne, ale nie wyobrażam sobie założyć czegoś takiego do nowego auta.

To tak jakby jeździć z kołpakami na stalówkach nową RSką.

\Spox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Namo napisał:

Org. navi do O2 czyli Columbus można już kupić za 1500 zł. Ja fabrycznie miałem Swinga, używkę wyrwałem właśnie za te pieniądze +40 zł antena GPS i działało. Jakbym miał O3 bez nawigacji to właśnie kombinował bym w stronę czegoś niefabrycznego albo SmartLink. Tylko dlatego, że "Ochrona komponentu aktywna". Fajne są stacje multimedialne Pioneer i Peying z nawigacją.

Każdy kupuje pod siebie :)

Dla mnie liczyła się bezproblemowa obsługa AM :)

Nawet nie wiem co to jest ochrona komponentu aktywna :(

A 6800 nawet jak bym miał to bym nie wydał ....

Koledzy podałem namiary na coś tańszego a każdy wybierze sam...

Jak mogę to pomogę :)

L.Jarosz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Automapa jest jedną z najlepszych nawigacji. Szkoda, że nie ma autoryzacji na SmartLinka O.o

Pozostaje wykorzystywanie telefonu, do O3 nie domawiałem fabrycznej navi, na moje potrzeby w zupełności wolę "przemęczyć się" na tel.

nie jestem zwolennikiem przyczepiania do przedniej szyby "uchwytów", poza fabrycznym lusterkiem tylko kamerka B-|

także gratki Leszku!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wywalone na fabryczne nawigacje, do każdego samochodu montuję uchwyt i mam co potrzeba, wrzucam do auta którym jeżdżę aktualnie czy na motocykl, aktualizuję na bieżąco, traffic działa bezbłędnie, i wiele innych funkcji które mi się przydają, jak Leszek napisał, każdemu wg potrzeb

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LEMUR napisał:

Jak dla mnie Automapa jest jedną z najlepszych nawigacji. Szkoda, że nie ma autoryzacji na SmartLinka O.o

Pozostaje wykorzystywanie telefonu, do O3 nie domawiałem fabrycznej navi, na moje potrzeby w zupełności wolę "przemęczyć się" na tel.

nie jestem zwolennikiem przyczepiania do przedniej szyby "uchwytów", poza fabrycznym lusterkiem tylko kamerka B-|

także gratki Leszku!

Choć jeden mnie wspiera :)

 

Jak mogę to pomogę :)

L.Jarosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lukicrx napisał:

A ja mam wywalone na fabryczne nawigacje, do każdego samochodu montuję uchwyt i mam co potrzeba, wrzucam do auta którym jeżdżę aktualnie czy na motocykl, aktualizuję na bieżąco, traffic działa bezbłędnie, i wiele innych funkcji które mi się przydają, jak Leszek napisał, każdemu wg potrzeb

To jeszcze coś dopowiem - wziąłem dedykowaną w deskę a nie na uchwyt bo jeżdżę na Chorwację na wakacje a Słowacy się czepiają Polaków i walą mandaty że uchwyt i nawigacja zasłaniają widok na drogę :(

Jak mogę to pomogę :)

L.Jarosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Leszek Jarosz napisał:

To jeszcze coś dopowiem - wziąłem dedykowaną w deskę a nie na uchwyt bo jeżdżę na Chorwację na wakacje a Słowacy się czepiają Polaków i walą mandaty że uchwyt i nawigacja zasłaniają widok na drogę :(

Jak mogę to pomogę :)

L.Jarosz

Niepotwierdzone historie Leszku, u nas się zrobiła z tego afera nie wiadomo o co, tak się składa że do granicy ze Słowacją mam całe 15 km tak więc jestem tam dość często, nie raz miałem "przyjemność" z ich Policją się zetknąć i nigdy z tego tytułu problemu nie miałem, sami Słowacy też z uchwytami jeżdżą, jak byś miał w połowie szyby to pewno by się dowalili ale jak masz w logicznym miejscu to się nikt nie czepia, ale fakt drugi jest taki że na Chorwację lepiej przez Czechy się jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lukicrx napisał:

Niepotwierdzone historie Leszku, u nas się zrobiła z tego afera nie wiadomo o co, tak się składa że do granicy ze Słowacją mam całe 15 km tak więc jestem tam dość często, nie raz miałem "przyjemność" z ich Policją się zetknąć i nigdy z tego tytułu problemu nie miałem, sami Słowacy też z uchwytami jeżdżą, jak byś miał w połowie szyby to pewno by się dowalili ale jak masz w logicznym miejscu to się nikt nie czepia, ale fakt drugi jest taki że na Chorwację lepiej przez Czechy się jedzie

Nie wiem czy niepotwierdzone historie - w swoim czasie było o tym głośno na forach Cromaniaków a nawet i w necie ....

Sam nie miałem przyjemności spotkać ich policji ale od kolego chcieli 100 euro za przekroczenie o 20 km - skończyło się na z tego co pamiętam 20 w kieszeń :)

Mnie nie pasują Czechy bo jestem z podkarpacia - Barwinek Koszyce i dalej .... :)

 

Jak mogę to pomogę :)

L.Jarosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda Policja ma za uszami, Słowacy też mają swoje odpały, ale to samo Czesi czy Austriacy, że o naszych nieomylnych i bezstronnych nie wspomnę, tak czy siak uchwytu nie ściągnę :D za tą kasę nie ma lepszej opcji która jest tak uniwersalna

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś zamiast oryginału to nawet bym założył: 1024*600 Capacitive Car DVD Player Skoda Octavia 2012 2013 a 5 a5 Yeti Pure Android 4.4 Dual Core 1.6GHz Radio GPS Navigation BT-in Car DVD from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group

Porównując do fabrycznego systemu od Skody ilość funkcji robi robotę. Przecież na tym Androidzie to nie dość, że leci Automapa to jeszcze można mieć internet LTE onboard.

56f0f651edbc6_zamiastorgnavi.png.e5dfb7f

Nie wygląda źle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne :)

Mnie mówili że z Androidem nie chodzą stabilnie :( Ale to Twój wybór. Cena wysoka ale za wszystkomające chyba akceptowalna :)

Na erisin nie maja do O3 :(

Jak byś kupował to poproś o rachunek niższy  ")

Jak mogę to pomogę :)

L.Jarosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@FakeRS beznadziejny ten Android, będzie Ci muliła ta nakładka. Jak chcesz iść w tą stronę kup dobrą stację, nie koniecznie musi być podobna do którego RCD/RNS. Androida w samochodzie chciałbym mieć, jeszcze bardziej Windows 10 Mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team