Skocz do zawartości

Recommended Posts

2 minuty temu, FakeRS napisał:

To nie jest android

Oooo fak, daj sobie spokój w Win CE.

baner.gif

@Namo Nie wiem co myśleć . Zobacz w opinie , trochę nie możliwe za 150 $ takie radio

Gizchina.com.pl oraz Forum Gizchina.com.pl <- Znajdziesz tutaj aktualności oraz recenzje dotyczące chińskich produktów, takich jak smartfony, zegarki, tablety i inne gadżety "Made in China".

@FakeRS pewno dlatego kosztuje $150 a nie $250 jak inne stacje z Androidem. Poza tym, na Ali nie płacisz cła za paczki o wartości do $40, zatrzymają Ci nawi na WER Warszawa, każą oclić i wyjdzie drożej jak RNS-510.

baner.gif

@Namo Właśnie chciałem tego uniknąć :-D:-D:-DJest i filmik :) . Zamówię jak wrócę z Chorwacji :-D

• Lubię to 1

Gizchina.com.pl oraz Forum Gizchina.com.pl <- Znajdziesz tutaj aktualności oraz recenzje dotyczące chińskich produktów, takich jak smartfony, zegarki, tablety i inne gadżety "Made in China".

Uwaga : Na AM za słabe ! Tylko jeden procesor - single core ! Nie kupuj - będzie mulić albo przekłamywać dane !

Zajrzyj na erisin.com i tam coś wybierz - mam od roku chodzi stabilnie .

L.Jarosz

Namo to nie do Ciebie tylko do FakeRS :)

A ten filmik to do wszystkich takich nawigacji spasuje .....

Kupuj powyżej 200 dolców - powinno być lepsze szybsze stabilniejsze...

Jak mogę to pomogę ....

L.Jarosz

To co pokazał NAMO nie wygląda źle, tylko nie wiem czemu tam pokazują na przykładzie O II FL i Bolero jak to nijak nie będzie pasować, a system faktycznie jest tam android. Ciekawe jak kwestia dźwięku wygląda.

Witam :)

Mam coś podobnego - chodzi stabilnie :)

Używam od ponad roku - natomiast kupiłem sprzęt o ponad 100 dolarów droższy....

Myślę że taki tani to będzie Ci mulić :(

Zajrzyj na Eriisn.com i pogadaj z Jane Haug (w każdym razie podobnie się nazywa ) - kupiłem na ich stronie w poniedziałek a w piątek zakładałem - za radyjko zapłaciłem po koło 10 dniach tzn. obciążyli moje konto.

Jak masz pytania pisz - ale szybko bo w poniedziałek uderzam na Bułgarię i około 1,5 tygodnia będę niedostępny...

Aha płaci się około 18 % do naszego UC- także poproś o :niższy: rachunek...

Jak mogę do pomogę ....

L.Jarosz

PS: U góry posta masz moje fotki nawi w aucie.

Moje poprzednie na Windzie padło. Mam takie jak w linku ale całe dotykowe. Jest OK. Kupione z Chin wysyłka z Holandii bez cła. Jeżeli kupujesz w PL sprawdź gwarancję. Ew poszukaj na Ali FUNROVER :) Takie mam.

Jak mogę to pomogę !

L.Jarosz

czołem Panowie też staje przed dylematem czy wymieniać MIB1 czy może zainstalować coś chińskiego. Czy ktoś ma może chińczyka na pokładzie, np takie coś: http://navipremium.pl/component/jshopping/nawigacje-skoda/nawigacja-skoda-octavia-13?Itemid=0.
Ewentualnie możecie coś polecić?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.