Skocz do zawartości

Problem z bluetooth w radiu


Mondzel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z bluetooth a mianowicie nie zawsze łączy się z telefonem i znika mi ikonka telefonu z menu radia tak jak by uciekało bluetooth co może być 

IMG_20200225_205117.jpg

Nieraz nie włącza się wogule po przejechaniu jakiejś odległości i wyjściu z auta np. na zakupy i wróceniu łączy się bez problemu w vcds jest niby wszystko włączone w bluetooth 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie raz na jakich czas brak łączności i musze na nowo sparowac tel z radiem i znowu dziala x czasu , chociaz po ostatniej aktualizacji softu wydaje mi sie ze nie było takiej sytuacji.

Edytowane przez wojtek2626 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam Panowie,

odgrzewam kotleta ;/ Doposażyłem Octavkę o taki oto zestaw: 5E0035842A + 5E0919605D.

Problem podobny jak u poprzednika. Radio nie zawsze przy włączeniu uruchamia moduł bluetooth. Pomaga jedynie wyłączenie radia na ok 45s po czym przy ponownym uruchomieniu bluetooth działa poprawnie. Myślałem, że to może problem softu. Zaktualizowałem więc jednostkę z softu 0421 do 0490 - nie pomogło. 

Nie wiem jakie to ma znaczenie ale z tego co udało mi się podejrzeć w VCDS to ekran niestety nie jest od tej jednostki sterującej. No cóż, mądry Polak po zakupie.

Ma ktoś jakieś pomysły?

Edytowane przez krystians91 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie zakładam nowego tematu bo u mnie również jakiś problem z bluethoothem występuje...

Otóż jak odtwarzam muzykę przez bluethooth z telefonu to na pierwszej piosence po połączeniu wygląda to tak:

28aa1e37b23da4175c0166627728b470.jpg

Czyli widać pasek postępu.
Natomiast jak włączy się nastepna piosenka to pasek postępu znika i wygląda to tak:

4451dc72299927b35871736e848240e3.jpg

Czy ktoś ma pomysł od czego to zależy??
Radio posiadam takie:

fc1703790e1b7f37df19044e48a06c72.jpg

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team