Skocz do zawartości

Ekran Navi 5E0919605M Polift Octavia 3 Amundsen MIB2


Rekomendowane odpowiedzi

Wyświetlacz nowy - sprawdzony na stole - żadnej wypalonej linii lub piksela.

Wyświetlacz rewelacyjnie prezentuje się w aucie - moim zdaniem najlepszy LCD jaki był w O3.

Cena 900.

Mogę zamontować

Wyświetlacz będzie działać z Columbus MIB1 i MIB2, Amundsen MIB2, Bolero MIB2

Posiadam również jednostki MIB2 Amundsen odblokowane z kompletem aktywacji i bez CP - możliwa wymiana i kodowanie Jednostki z DAB, WiFi, najnowszy soft 478 montaż plug and play w aucie - mapy w komplecie.

Cena za jednostkę 900.

Również mogę zakodować, zamontować, odblokować Smartlink w Państwa czytnikach, Również VW, Audi, Seat. Mogę podwyższyć również oprogramowanie do najnowszej wersji.

W związku z pytaniami:

Montaż w miejsce MIB1 Amundsen jest praktycznie plug and play - potrzebujemy wyjmaki do radia i LCD, wyjmujemy, w kablu sygnałowym do wyświetlacza nożykiem trzeba odciąć wypusty do gniazda MIB2 wyświetlacza, żeby pasowało - zakładamy nowe i po zakodowaniu działa.

Jeżeli w aucie jest wzmacniacz Canton MIB1 - trzeba wymienić na MIB2. W aucie bez Canton działa od razu.

W Bolero MIB1 i MIB2 dodatkowo trzeba dołożyć antenę GPS - mam uniwersalne, sprawdzone.

Dodatkowo do nowego czytnika możemy zamontować antenę DAB - wtedy możliwy jest odbiór radia cyfrowego.

W razie pytań proszę śmiało pisać.

octavia.JPG

Edytowane przez Paweł Niedźwiedzki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team