Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
EMKA

octavia 2 Zółta dioda w kształcie żarówki

Recommended Posts

EMKA    1

witam, świeci mi taka kontrolka i ni wiem gdzie może być problem ze światłem a przeszukałam i nic nie znalazłam...jakaś podpowiedź co jeszcze można sprawdzić lub co dokładniej ona oznacza?

z góry wielki dzieks :-)

EMKA

Reklamy dla niezalogowanych
Namo    736

@EMKA skoro ta kontrolka świeci się to któraś żarówka nie świeci. Najprościej poproś Pana na stacji benzynowej żeby Ci pomógł, wymieni z bananem na buzi :-D

baner.gif

EMKA    1

lub nie koniecznie z bananem :)  właśnie sęk w tym że patrzyłam i wszystko świeci ;/

EMKA    1

LEMUR -  dzięki, już zlokalizowałam, światło stopu prawy mi padł ( musiałam koleżankę o pomoc poprosić bo stop zobaczyć samemu ciężko ) :D, ale wielkie dzięki za fotki :-), wiem którą wymienić przynajmniej:-) bardzo pomocny jesteś :-), buźka 

LEMUR    321

Ale cisnęło mi się na klawiaturę czy stop jak dla blondynki oraz kierunkowskazy "raz działa a raz nie działa" ;)

stop samemu stając tyłem do jakiejś witryny sklepowej lub ściany o ile są po jednej żarówce z każdej strony ;) 

ale dobrze, że już ok B-|

EMKA    1

Nom:-) teraz tylko wymienić ale to jak widziałam nawet blondynka zrobi :-), choc ja brunetka :-). Dz raz jeszcze wszystkim reagującym na moj drobny problem :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.