Skocz do zawartości

LEMUR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
11 minut temu, scary napisał:

Ja akurat do dystansów też kupowałem śruby zabezpieczające FARAD SICUSTAR M14x1,5x45 kula k.17 - kupowałem je tutaj jakby ktoś potrzebował: https://srubydofelg.pl/

Dystanse tez u nich kupowałeś? Zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z doborem srub do felg czesto bywa problem. Sama wiem po sobie bo jakis czas temu kombinowalam na wlasna reke z wymiana. Szczerze powiedziawszy to chcialam troche zaoszczedzic na placeniu w serwisie, a z drugiej strony chcialam sie czegos nowego nauczyc. Sporo wiedzy zaczerpnelam z internetu glownie z tego bloga https://www.feuvert.pl/blog/jak-dobrac-sruby-do-felg/ (moze komus sie tez przyda) jesli chodzi o same podstawy dla totalnych laikow. Teraz zastanawiam sie nad zamontowaniem srub antykradziezowych, jednak slyszalam rozne opinie na ich temat. Interesuje mnie Wasze zdanie na ten temat. Nie chcialabym aby ktos zainteresowal sie moimi nowymi felgami, ale z drugiej strony czy to ma sens .. bo pewnie jak ktos by chcial to i tak sobie da rade, prawda? :(

Dzięki wszystkim za wskazówki :)

Edytowane przez marta90 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś bardzo chce to poradzi sobie z każdą śrubą, ale to zawsze jakieś utrudnienie i potrwa troche dłużej ich odkręcenie.... z tego co kojarze w ASO 120pln komplet śrub zabezpieczających także nie ma tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marta90 jak będą chcieli ukraść felgi to śruby zabezpieczające nie uchronią od tego, tak jak napisał to @ganczar777, jedynie utrudni i spowolni cały proceder. Garaż jest najlepszym rozwiązaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam śruby zabezpieczające z ASO. Alusy też mam oryginalne więc nic specjalnego. Śruby w zasadzie założyłem tylko po to, żeby potencjalny amator szukający takich właśnie felg wybrał inny pojazd, z którego będzie łatwiej zdjąć koła . Bo przecież nawet jak masz AC, to chwilę minie zanim upisz i założysz nowe koła...

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja miałem oryginalne śruby i zakrecalem je tylko kluczem z samochodu. Po 2 latach zapiekla się a przy odkręcaniu wzór się zjechał i nasadka się zeslizgiwala. Po godzinie walki udało się to g... odkręcić.
Aż strach pomyśleć co by było gdyby jakiś mięsniak to zakręcał. ..nie mówiąc już o pistolecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team