Skocz do zawartości

Rozbudowa systemów infotainment


pab567

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość ciekawą moim zdaniem propozycję dla oso pragnących czegoś innego niż to, co oferuje Skoda. Jak wiecie, Amundsen nie ma napędu CD a wciąż jest grupa osób które korzystają z tych nośników. Dla zainteresowanych mogę przygotować jednostkę SEAT NAVI SYSTEM czuli odpowiednik AMUNDSENA. Jednostka przerobiona - logo startowe SKODA, skórki SKODA. Oprócz napędu CD ma jeszcze dwie duże zalety:

- możliwość bezpośredniej obsługi subwoofera i głośnika centralnego

- pięciopunktowy korektor

To naprawdę robi robotę przy zdecydowanie mniejszych nakładach niż wymiana na CANTONa. Na dodatek, jeśli jednostka posiada MOST, to zapewnia obsługę AID (Virtual Cluster). czyli nie musimy mieć drogiego Columbusa MIB2.5, z drogim ekranem 9.2" i jeszcze droższym CANTONem, żeby cieszyć się subwooferem, pięciopunktowym korektorem i AID.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego, co jednostka potrafi wypluwać na wirtuala nie będzie - map. zdjęć kontaktów, logo stacji radiowych... nic... Albo Columbus MIB2.5 - a wtedy dodatkowy, duży koszt to ekran 5E919606D - albo Amundsen na sofcie 04xx (najlepiej 0478)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A opcja dołożenia samego virtual cockpit przy Bolero 2.5 (bodajże plus) w ogóle wchodzi w grę?
Na sam koniec produkcji FL była opcja VC z Bolero jak dobrze pamiętam.

Wysłane z mojego Pixel 3a XL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, trzeba by szukać rozbitków bo nowe zapewne ceną zabiją tym bardziej że nic więcej się nie zyska tylko inną wizualizacje tego co już mam na kolorowym między zegarami.
Pytam z czystej ciekawości, bez konkretnego zamiaru w tej chwili.
Ciekawiło mnie też czy przy Bolero bardziej plug & play czy jednak zmiany w kodowaniach są wymagane.

Wysłane z mojego Pixel 3a XL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że skorzystałem z powyższej modyfikacji mogę się pochwalić jej efektami 🙂
Wszystko działa bez zarzutu, fajna opcja dla tych, którzy chcieliby mieć wszystko albo nie mogą się zdecydować, czego potrzebują.
Rozbudowany equalizer ma sens, można pobawić się ustawieniami w szerszym zakresie.
Bardzo chciałbym podziękować @pab567 za profesjonalne doradztwo i ogarnięcie sprawy od A do Z oraz @szefu55 za szybkie załatwienie sprawy z ekranem.
 

123133516_651521298864346_8037663691675095536_n.jpg

123142789_343074323659076_3334583170610102417_n.jpg

123335886_2693300054218558_2548290369021817951_n.jpg

Edytowane przez TheChylin (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team