Skocz do zawartości

Lustrzane odbicie telefonu 1:1 Columbus Android Auto


delphin

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z android 10 końcem czerwca 2020 Samsung przestał wspierać Mirrorlink w nowszych telefonach, stąd nie jest możliwym korzystanie z funkcji przesyłania lustrzanego obrazu smartfona 1:1 tak jak było to możliwe do tej pory. Rozwiązaniem jest skorzystanie z aplikacji Screen2Auto. Telefon musi mieć dostęp ROOT. Aplikację testuję osobiście na Samsung Galaxy Note 10+ i działa rewelacyjnie przy wykorzystaniu jednostki Columbus MIB 2.5. Oczywiście połączenie odbywa się poprzez Android Auto.

Funkcja lustrzanego obrazu działa u mnie idealnie przy wykorzystaniu poniższych aplikacji w takich wersjach jak:
Screen2Auto 3.1
Android Auto 5.6.603444
Magisk 20.4 z pliku MagiskManager-v8.0.0 (koniecznie musi być magisk 20.4 ponieważ przy tej wersji działa dotyk na ekranie samochodu).

Więcej informacji na temat Screen2Auto znajduje się w poniższym linku:
https://forum.xda-developers.com/androi ... e-t4062787

Edytowane przez delphin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Przetestowałem Screen2Auto.
Dobra aplikacja z wbudowanym patcherem AndroidAuto by ten widział aplikacje.
Bardzo ciekawie jest też rozwiazane sterowanie w postaci aktywnego przycisku oraz ekran glowny ze skrótami.

Można darować sobie AAmirror i PhenotypePatcher.. Screen2Auto załatwia wszystko.


Mam przerobiony temat na Huawei P9 (oczywscie inne też ale ten model najlatwiej a jest już tani i wystarczająco szybki)

Jak ktoś ma taki albo chce kupić sobie taki to zapraszam do kontaktu, moge go przygotować, ogarnąć root, aplikacje, wyrzucić z niego bluetooth..

Wrzucając telefon do schowka (chlodzonego-zapewnia lepsza stabilność w dlugich trasach) zyskujemy odpalone np GoogleMaps z widokiem satelitarnym chwile po odpaleniu auta bez podpinania swojego głównego telefonu i wyjmowaniu go z kieszeniu. Ten łączy sie via bluetooth.
Miny pasażerów bezcenne :)
Szczególnie jak odpalimy sobie Yanosika i wyświetlimy dla nich jakiś film na YouTube.

PS. Opcja wyłączenia bt w tym z rootem by glowny połączył się via bt nie dotyczy Columbusa - do weryfikacji. Przetestowane na Bolero.51c496e1382948ab279c7493ae22bb67.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry, a czy z Columbusem 9,2" będzie coś śmigać? (mirror link). Chodzi mi o YT i Horizon TV.

Co można polecić jeśli chodzi o model telefonu. Osobiście mam srajfona i chyba jeszcze nikt nic nie wymyślił, aby lusterko zrobić(?).

Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team