Skocz do zawartości

Wydech do RS 245 GPF GPF-Back i DP-Back


MarKis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam informacji na temat wydechów do Octavi 3 FL RS 245 GPF z DSG7 .

Z racji na fakt że RS FL ma całkowicie inny, nie brzmiący wydech w porównaniu do swojej poprzedniczki wiele osób w tym także JA w bliskiej bądź dalekiej przyszłości zamierza zmienić Cały wydech lub jego część .

Jednak mało jest filmików w necie które odzwierciedlają faktycznie brzmienie wraz z opisem co było wymieniane i jaki typ wydechu został zamontowany oraz jaki efekt jest uzyskany ....

Typy wydechów:

GPF - BACK

-Jeśli Nie chcemy stracić gwarancji na silnik tylko taki układ wchodzi w grę . Zmianie podlega tylko Środkowy i Końcowy

-cena uzyskana od:

Baq Exhaust - 3400 zł  i 6000 zł z klapkami

Mg Motorsport - 3500zł i od 6000zł z Klapami

RCP - 3500 zł i 6000zł z Klapami  I tu jest filmik na you tube dokładnie z takim wydechem w tym samochodzie

-DP- BACK - i tu dochodzą koszty zmiany w sofcie 

*Można wymienić tylko DP i wywalić GPF zostawić środkowy i końcowy

Taki bajer oferuje COMPSPORT  za DP MG soft silnika i skrzyni <stage2> jeśli  u nich robiłeś STAGE 1 to cena 3500 zł 

nie wiem ile inni biorą bo jeszcze się tym nie interesowałem .

MAR-TEC  Cały wydech DP-Środkowy-Końcowy  z aktywnymi klapami cena ok 5200-5600 zł z katem

Baq Exhaust Cały z aktywnymi klapami  z katem 4 7600-8000, bez klap 6000

MG Cały z aktywnymi klapami z katem 8000-12000 bez klap 6000-8000

Custom Hoffman za DP z katem euro3 +środkowy+końcowy 3500 bez klap

Ceny uzyskane na dzień 26.10.2020 . Oczywiście ceny o zestawy które je pytałem,mogą się różnić gdyż każdy ma swoje indywidualne wymagania .

Osobiście chciałbym aby

-samochód był trochę głośniejszy ,ale nadal dało się normalnie rozmawiać w środku.

-miał tz.FARTY przy zmianie biegów

-w trybie sport lub wolał bym indywidual nie wiem czy się da? aby auto strzelało przy gazowaniu i schodzeniu z obrotów itp.

Tak więc Jeśli macie Ten Model RS i macie jakieś fajne wydechy pochwalcie się Co i jak i gdzie oraz za ile ..... tak aby każdy wiedział na przyszłość jakie efekty można uzyskać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit. Dziś dostałem jeszcze wycenę od Mar-Tec  

-DP z katem euro 3 1600      euro 4 1800

-środkowy i 2 końcowe 2800

Cena za całość 4600 bez klap. Montaż 8-9h poczekalnia na miejscu. Głośność wydechu do ustalenia na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team