Skocz do zawartości

Nie działa centralny zamek


domin3112pl

Rekomendowane odpowiedzi

Co to może być ze nie działa mi centralny zamek przy otwieraniu na wszystkie drzwi, tylko od kierowcy. Dodam, że jak zamykam to wszystko działa.

Słyszałeś z ale gdzieś o resetowaniu centralnego zamka ale jak to się robi? Może ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W O3 w menu na panelu radia możesz wybrać, czy chcesz, żeby centralny otwierał wszystkie drzwi, czy tylko drzwi kierowcy - zobacz może u Ciebie jest tak samo i masz zahaczone "tylko kierowcy" lub coś w tym rodzaju zamiast "wszystkie drzwi".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maro napisał:

w menu na panelu radia możesz wybrać

 

2 minuty temu, domin3112pl napisał:

panel z O2 i O3 się różnią

To się też ustawiało w maxi-docie na liczniku. Tam była opcja czy otwierać przy odruglowaniu jedne drzwi czy wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LEMUR napisał:

image.png

Dzięki, poszukam i dam znać.

Robiłem tak jak ktoś tu napisał w innym temacie,z tym kluczykiem w prawo na 5sekund aż szyby opadna i spowrotem ale nic nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem moje radio,to nie jest bolero tylko jakieś stream,teraz patrzę co tam on ma.

Nic tam nie pisze oczymś innym niż radio.

1459359127320136297297.jpg

Edytowane przez domin3112pl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, LEMUR napisał:

Link do instrukcji? Masz przed twoimi fotkami radia.

 

czy nacisne 2 lub 3 razy nic nie daje tylko od kierowcy sie otwieraja.

na tym maxi dot to chyba tak,a jak bym niemial to jak to zmienic ;-)

i znowu mi sie zapala kontrolka ze mam malo plynu,kuzwa co jest,po tej zmianie rozrzadu mam taki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LEMUR napisał:

U Ciebie na maxi dot MFA ustawiasz (chyba masz) ^_^ 

Ale otwiera ci tylko od kierowcy, jak naciśniesz drugi raz otwarcie to otwiera pozostałe drzwi czy nie otwiera pzostałych?

napisalem pod innym Twoim postem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, miałem kiedyś tak, że podczas słabego aku (co prawda nie było problemów z odpalaniem, ale po podładowaniu zaczęło być ok), nie otwierał mi centralny pozostałych drzwi - inna marka, ale miałem podobny system dwuprzyciskowego otwierania drzwi.

Kluczem ci działa wszystko? Czy tylko jedne?

Odnośnie ustawień MaxiDot to w instrukcji O2 masz napisane na stronie 15

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, domin3112pl napisał:

napisalem pod innym Twoim postem

 

11 minut temu, LEMUR napisał:

ok, miałem kiedyś tak, że podczas słabego aku (co prawda nie było problemów z odpalaniem, ale po podładowaniu zaczęło być ok), nie otwierał mi centralny pozostałych drzwi - inna marka, ale miałem podobny system dwuprzyciskowego otwierania drzwi.

Kluczem ci działa wszystko? Czy tylko jedne?

Odnośnie ustawień MaxiDot to w instrukcji O2 masz napisane na stronie 15

 

no kluczykiem wszystko sie otwiera,ok posprawdzam i sie odezwe.na weekend sie pobawie bo teraz to czasu niemam.

pozdro i dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok podładuje 

Ale co z tą kontrolka że nie mam płynu w chłodnicy.jak otwieram ten zbiorniczka wyrównawczy to widzę te dwa preciki co są chyba od sprawdzania czy jest czy niema płynu.tak się zastanawiam czy zalać wodą do pełna tzn.do granicy max,bo teraz mam tak trochę nad minimum. To może być ta przyczyna,bo przed wymiana miałem na maxa płynu a teraz mam tak trochę nad minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Dobra wiadomość 

Centralny zamek działa,było w tym maxidocie zmienione na drzwi od kierowcy tylko.Już nie pamiętam kto z Was pisał o tym,ale dzięki panowie,a i dodałem wody i też jest już ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team