Skocz do zawartości

[O3] Zmiana koloru podświetlenia przycisków


chlopak

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
posiadam Octavię 3 z 2016 roku w wersji Ambition + Amazing. Strasznie nie podoba mi się podświetlenie przycisków na zielono i zastanawiam się nad wymianą wszystkich paneli i przełączników na te czy to z Superba III lub Golfa VII, które mają białe podświetlenie tym bardziej, że panel na kierownicy również mam podświetlony na biało i dopełniłoby to całości. Czy robił ktoś już takiego moda?

Na pewno przełącznik świateł z Superba III z białym podświetleniem spasuje.
Pytanie czy przełączniki od elektrycznych szyb z Golfa VII spasują? Tak samo panel klimatyzacji z Golfa VII, który jednak przycisk AUTO ma w innym miejscu?

Lista części z nr OEM, które planuje podmienić:

Włącznik świateł (Superb III) - 3V0941431
Panel klimatyzacji (Golf VII) - 5G0907044 BC
Przełączniki sterowania szyb (Golf VII) - 5G0959857 C
Panel radia Bolero 8" - 5E0 919 605 N

Pozostaje tylko temat przełącznika lusterek oraz przyciski od Start/Stop, PDC, ESP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel klimatyzacji nie pasuje z golfa, przerabiałem u mnie przy dołożeniu webasto  ,gryzie sie z ramka inne wymiary ,sam tez myslalem o zmianie koloru podświetlenia przelacznik swiatel mam juz zmieniony i ekran radia z polifta.

Edytowane przez PIOTR80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć,

Widzę temat ucichł a na pewno ktoś już ma u siebie zmieniony kolor podświetlenia z zielonego na biały. 
Czy ktoś próbował zmienić diody led z panelu klimy, przełącznikach szyb itp ? 
Czy wymienialiście jednostki z po lifta ? 
U mnie pojawia się problem z panelem nawiewu ponieważ mam grzane fotele, Webasto fabryczne i grzana przednia szybę i wątpię bym znalazł wersje z białym podświetleniem, nawet nie wiem jak szukać. 
Strasznie gryzie się to z zegarami i moim wyświetlaczem radia w wersji po lift. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team