Skocz do zawartości

dodatkowe właczniki


Labradore

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

https://pl.aliexpress.com/item/32971323214.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.30382e0eFgYEKT 

czy jest ktos w stanie mnie nakierowac jak to podłaczyc, zeby działały wszytskie klawisze, octavia III 2015 ambition+ pakiety 1,6 tdi cxxb, czy bedzie potrzebe jakies kodowanie?

z góry dziekuje, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawisze same nic nie dają...One uruchamiają funkcje,które zostały zainstalowane fabrycznie albo po modyfikacji wykonanej przez  właściciela auta.Np.elektryczna klapa bagażnika potrzebuje trochę cześci żeby zadziałać,a klawisz to wisienka na torcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również ciekawią te przyciski.

Dnia 11.02.2021 at 23:18, cliner napisał:

Klawisze same nic nie dają...One uruchamiają funkcje,które zostały zainstalowane fabrycznie albo po modyfikacji wykonanej przez  właściciela auta.Np.elektryczna klapa bagażnika potrzebuje trochę cześci żeby zadziałać,a klawisz to wisienka na torcie.

Ale ustawianie ciśnienia w oponach, czy ASR off jest już fabrycznie. Pod przyciskiem klapy przydałoby się np. odblokowanie (żeby nie otwierać drzwi).

Kwestia właśnie podłączenia i zakodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2021 at 12:19, cliner napisał:

Masz przycisk blokady drzwi na panelu?To odblokowuje bez otwierania drzwi.Ten z AlliExpress dotyczy elektrycznej klapy tylniej.

Miałem na myśli, że można by zakodować inną funkcję pod przycisk jeśli się da.

Mam przycisk od "blokady drzwi". Co jeszcze bardziej niesamowite, przycisk od ryglowania zamków nie odblokowuje klapy, tylko rygluje wszystkie zamki.

Edytowane przez KamiX (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie panowie, chodzi mi o to gdzie to podpiąć a konkretnie na który pin w sterowniku, asr i ciśnienie opon jest fabrycznie, wiec funkcja jest, kwestia podpięcia i (może) kodowania, jeśli chodzi o przycisk otwierania klapy to bardziej mi chodzi o odryglowanie klapy tak jak jest w przypadku otworzenia (odryglowania) klapy z kluczyka (środkowy przycisk) wiec da się, kwestia  gdzie to podpiąć????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sterowniku BCM (09) znalazłem takie coś:

Z czterech przycisków przypisany jest tylko 1 jako Start&Stop (fizycznie mam 3 przyciski: od czujników parkowania, Start&Stop i zamykania samochodu)

przyciski.png.cb3beb874f2d6a9e4bc08261e493c68c.png

ssprzycisk1.png.ba041cd435b794a910a8cbc69ec5dcdf.png

Wszystkie 4 mają takie opcje do wyboru:

1979468140_funkcjeprzyciskow.png.7e32ebf16560e6d23cc2fe2b5f170bc6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team