Skocz do zawartości

Podswietlenie panelu klimy


Dong

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje sie ktos jaki ma numer katalogowy panel przelacznikow klimatyzacji z podswietleniem na bialo? Chodzi mi o taki z zalacznika. Ten akurat ma tez grzana szybe ale ja potrzebuje bez szyby.Jest to z wersji poliftowej z podrzewanymi fotelami. Zmienilem radyjko na poliftowe z podswietleniem na bialo i teraz panel klimatyzacji tak srednio wyglada z zielonym podswietleniem. Chcialbym go zmienic na taki z bialym podswietleniem. Udalo mi sie namierzyc numer 5e0907044aq ale nie wiem czy jest dobry

Pomozecie?

Screenshot_20210215-205422.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystepuje cale podswietlenie w bieli natomiast ten panel od klimy jest w bialym podswietleniu( tak przynajmniej wynika ze zdjec z internetu) i to wtedy ladnie wyglada z poliftowym radiem ktore tez jest w bieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dong napisał:

A ramka z octavii nie pasuje zeby przelozyc? Ewentualnie same bebechy zeby bylo biale podswietlenie?

No właśnie  ramka z octavia  nie pasuje do panelu z golfa ,bebechów nie próbowałem przekładać, ew kupic najtanszy panel z golfa i przelutować ledy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tak jak ktos pisal ze z superba

Dnia 16.02.2021 at 21:17, cliner napisał:

Widziałem przekładkę z Superba -3V0907044BL(bez grzanych stołków).

Cos mozesz wiecej na ten temat napisac? Czy to byly przelutowane ledy czy tyl od superba a przod od octavii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego posta na briskoda.net nic nie wiadomo wiecej.Właścicielka Octavii po prostu założyła ten z Superba.Zamówiłem z eBaya mój i sprawdzę w ten weekend jak dojdzie przesyłka.Parę postów dalej trochę więcej napisała o tym modzie.Trochę musiała dopasować ramkę od dołu.Lepiej kupić panel klimatyzacjido Superb przedlift lub Kodiaq(3V0907044CR or 565907044AQ),ramka(5E0863152D).

Edytowane przez cliner
uzupełnienie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, cliner napisał:

Z tego posta na briskoda.net nic nie wiadomo wiecej.Właścicielka Octavii po prostu założyła ten z Superba.Zamówiłem z eBaya mój i sprawdzę w ten weekend jak dojdzie przesyłka.Parę postów dalej trochę więcej napisała o tym modzie.Trochę musiała dopasować ramkę od dołu.Lepiej kupić panel klimatyzacjido Superb przedlift lub Kodiaq(3V0907044CR or 565907044AQ),ramka(5E0863152D).

Z drugiej strony to dziwne ze bardziej pasuje z superba niz z blizniaczego modelu jakim jest golf. Ale skoro tak robia to widac lepiej z superba przypasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2021 at 21:37, cliner napisał:

Z tego posta na briskoda.net nic nie wiadomo wiecej.Właścicielka Octavii po prostu założyła ten z Superba.Zamówiłem z eBaya mój i sprawdzę w ten weekend jak dojdzie przesyłka.Parę postów dalej trochę więcej napisała o tym modzie.Trochę musiała dopasować ramkę od dołu.Lepiej kupić panel klimatyzacjido Superb przedlift lub Kodiaq(3V0907044CR or 565907044AQ),ramka(5E0863152D).

i jak dzialales cos w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cliner napisał:

Na razie się wstrzymać muszę...mam parę innych dłubnięć,a moja oferta kupna panelu nie została zaakceptowana...poczekam,aż handlarz zmięknie...

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 

A tak przy okazji czemu pisales ze od superba przed lift? Ten poliftowy jest ladniejszy bo ma blyszczace przyciski i pokretla a przed lift ma takie matowe wg mnie brzydsze. Zmiana diod to moze byc dobry temat bo te z superba maja biale podswietlenie ale na zolto swieci sie wlaczony klawisz a tak podswietlenie bedzie biale i wlaczona opcja tez na bialo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team