Skocz do zawartości

ETKA 8.3 Online + szukanie części po numerze VIN


wawu1991

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.12.2022 at 03:30, Bandini napisał:

Są już dużo nowsze patche ETKA_8.5_Update_Patch_v1.4, a nawet 1.5 i może ten 1.2 coś "skopał".
U mnie zero problemów z wyskokami. Wszystko dalej działa jak oryginał.
 

@wojtenio @Rafał98 @Bandini Prośba o podzielenie się linkiem na PW do v1.4 i 1.5. Dzięki :-)

Edytowane przez emiter (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good day

I have a problem with ETKA 8.3. After starting, I can't update ETKA. It pops up every time there is no update. And I have both Antivirus and Firewall disabled, but I still can't download the update, help please

ETKA 8.3 start update .jpg

ETKA 8.3 start update 1  .jpg

ETKA 8.3 start.jpg

Edytowane przez JirkaD22 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@JirkaD22 @DzieX @Bandini Hej koledzy mam ten sam problem co wy po instalacji i aktywacji etki nie wyszukuje aktualizacje dodam ze defender wyłączony. Macie jakiś pomysł co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I have no idea, but the user "Aleksey-MS" at mhhauto.com offered me help for money, price 49 USD.
I don't have any experience with the user, but we didn't like his approach for 49 USD that he is not ashamed. When ETKA is free from user XTR3M3.
Thank you for ETKU - XTR3M3
Edytowane przez JirkaD22 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mariusz5496 napisał:

Hej koledzy mam ten sam problem co wy po instalacji i aktywacji etki nie wyszukuje aktualizacje dodam ze defender wyłączony. Macie jakiś pomysł co może być nie tak?

U mnie się normalnie aktualizowała choć już dawno tego nie robiłem, więc nie wiem jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DzieX No na starej mojej instalacje też to działa normalnie ale nie mogę odblokować na wersję 8.5 więc zrobiłem nowa wirtualna maszynę zainstalowałem od nowa no ale nie mogę pobrać wgl żadnych aktualizacji bazy tylko ceny mogę zaktualizować moja baza 1347 to co fabrycznie było z instalka. Już włączę z tym 3 dni i bez skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mariusz5496 napisał:

nie mogę odblokować na wersję 8.5

Ok, ja ciągle siedzię na 8.3 i teraz puściłem update i się robi.

Edit: no i się robiło do czasu aż chciało zainstalować wersję 8.5. A jako że nie chciałem to przerwało i nie zaktualizowało bazy.

Edytowane przez DzieX (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się robi po instalacji patcha. Śmiga aż miło. Mam na trzech różnych kompach od win 7 do 10 i aktualizacja jest co tydzień.
Problem występuje natomiast po świeżej instalacji na nowym kompie. Wówczas prawdopodobnie w bazie danych nie ma już tak starych aktualizacji i sam nie zassie, bo nie ma z kąd. Jedyny sposób to przekopiowanie katalogów LexCom ze starej instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bandini napisał:

Wszystko się robi po instalacji patcha. Śmiga aż miło. Mam na trzech różnych kompach od win 7 do 10 i aktualizacja jest co tydzień.
Problem występuje natomiast po świeżej instalacji na nowym kompie. Wówczas prawdopodobnie w bazie danych nie ma już tak starych aktualizacji i sam nie zassie, bo nie ma z kąd. Jedyny sposób to przekopiowanie katalogów LexCom ze starej instalacji.

Dzięki kolego za podpowiedz spróbuje przekopiować ten katalog i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DzieX napisał:

No u mnie w sumie poszło właśnie po patchu 1.2

obraz.png.21677406d1084ad8ed9528429c6cf401.png

Podesłał byś ten patch na email ? 

Edytowane przez mariusz5496 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bandini

Próbowałem przekopiować cały folder LEXCOM ale nie pomogło chyba ze kolego wiesz który dokładnie folder przenieść bo niestety nie rozwiązałem dalej tego problemu.  @DzieX Kolego ten patch instalować po wgraniu cracka czy przed bo po wgraniu cracka niestety dalej ten sam problem nie znajduje aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusz5496 ja miałem zainstalowaną etkę dawno temu a teraz dopiero dograłem patcha jak się nie chciała sama zaktualizować. Tyle że ja ją wcześniej aktualizowałem jeszcze jak działała, więc nie aktualizowałem jej po patchu od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DzieX napisał:

@mariusz5496 ja miałem zainstalowaną etkę dawno temu a teraz dopiero dograłem patcha jak się nie chciała sama zaktualizować. Tyle że ja ją wcześniej aktualizowałem jeszcze jak działała, więc nie aktualizowałem jej po patchu od zera.

No spoko rozumiem no ja mam od zera zainstalowana i teraz mam problem. Nic bardzo ci dziękuje za odpowiedzi i pomoc 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1392]Bandini[/mention]
Próbowałem przekopiować cały folder LEXCOM ale nie pomogło chyba ze kolego wiesz który dokładnie folder przenieść bo niestety nie rozwiązałem dalej tego problemu.  [mention=6047]DzieX[/mention] Kolego ten patch instalować po wgraniu cracka czy przed bo po wgraniu cracka niestety dalej ten sam problem nie znajduje aktualizacji.
Coś słabo próbowałeś. Pliki od ETKI masz w kilku miejscach. W plikach ukrytych również. Wszystko zależy jaki system. Pamiętaj, że jak chcesz wgrać na inny niż pierwotny to ten "myk" może nie zadziałać. Jeden katalog LexCom po aktualizacjach do grudnia waży około 20 GB, ale to nie wszystko. Musisz znałeść wszystkie pliki (katalogi).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2023 o 17:19, DzieX napisał(a):

No u mnie w sumie poszło właśnie po patchu 1.2

obraz.png.21677406d1084ad8ed9528429c6cf401.png

@DzieX Czy po użyciu patha 1.2 wyświetla ci się okno UpdateManager-a?

Edytowane przez gradek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team