Skocz do zawartości

ETKA 8.3 Online + szukanie części po numerze VIN


wawu1991

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, gradek napisał(a):

@DzieX u mnie pojawia się okno jak poniżej

 

UpdateManager.JPG

Masz jeszcze inne rozwiązanie...

Usuń lub wytnij exe. z katalogu C:\ProgramData\LexCom\Common\AllUser\UpdateManager

Nigdy więcej wyskakującego okienka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2023 o 22:06, Bandini napisał(a):
W dniu 10.02.2023 o 21:56, gradek napisał(a):
[mention=1392]Bandini[/mention] tylko po tym pathu 1.5 co mi podesłałeś był problem z aktualizacjami.

Ja już trzeci system postawiłem. Wszystkie na Win7 i aktualizacje bez najmniejszych problemów.

Kolego może warto zrobić nowy poradnik instalacji bo jesteś jednym z nielicznych którym udaje się zainstalować na czystym Windowsie i pobrać aktualizacje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2023 o 15:35, mariusz5496 napisał(a):

Kolego może warto zrobić nowy poradnik instalacji bo jesteś jednym z nielicznych którym udaje się zainstalować na czystym Windowsie i pobrać aktualizacje 🙂

Tu nie ma żadnej filozofii i nie trzeba nowego poradnika. Instalujesz wszystko tak jak było po staremu i robisz patcha. Jak wszystko już się uruchomi to podmieniasz pliki ze starego systemu, który się wcześniej aktualizował i gra muzyka.

Problem jest by znaleźć stare aktualizacje (z przed około dwóch lat) na serwerze. Jak ich nie zassie to nie zarzuci nowych. Jeśli poprzednia aktualizacja, była aktualizowana to nie będzie problemów z nową instalacją.

O to i całe "czary-mary".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2023 o 16:03, Langusta napisał(a):
W dniu 19.02.2023 o 16:03, Langusta napisał(a):

Hej,

czy mógłby ktoś podzielić się linkiem do patcha ETKA_8.5_Update_Patch_v1.5 ?

Etka 8.5 Update Patch v1.5

dzięki za szczere chęci.Ażeby ściągnąć patcha trzeba się zarejestrować ,żeby  tego dokonać trzeba zapłacić 29 USD ONLY! Przyznam ,że po raz pierwszy takie  cuda widziałem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2023 o 00:58, Langusta napisał(a):

 

For our please proceed. I did everything that the notification told me to do, I disconnected the antivirus and I changed the folder so that it is not read-only, even though I do that, the folder always changes to the original setting and that's it - read-only. Do you know the procedure in detail please, thank you

ETKA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
For our please proceed. I did everything that the notification told me to do, I disconnected the antivirus and I changed the folder so that it is not read-only, even though I do that, the folder always changes to the original setting and that's it - read-only. Do you know the procedure in detail please, thank you
ETKA.jpg.a056b625ae6197ba452a99f342c23874.jpg
You have to completely uninstall your antivirus before patching.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2023 o 00:58, Langusta napisał(a):

Dzięki jeszcze raz ! Dopiero teraz znalazłem chwilę by się tym zająć...niestety dalej nie jestem w stanie bądz robię coś nie tegez? Ceny aktualizują się bezproblemowo w przypadku baz danych pozostało w tym samym miejscu od początku instalacji! Zna ktoś rozwiązanie problemu? Obecnie tak to wygląda ;

Database / Price

VW - 1377 / 329

AUDI - 1377 / 329

SEAT - 903 / 329

SKODA  -  903 / 329

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kur C Hose Zastosowałem patha w wersji 1.2. Wersja 1.5 u mnie nie idzie. Wskazuję folder LexComm. Czy użyję Loadera 0.8.5.x, czy 0.8.6.x ETKA nie chce przejść z aktualizacji baz po zakończeniu wersji 8.3.

Z pathem 1.2 nie ma problemu. Po tej operacji ETKA zaktualizowała się do baz:

Database / Price

VW - 1491 / 560

AUDI - 1491 / 560

SEAT - 1017 / 560

SKODA  -  1023 / 560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2023 o 09:15, gradek napisał(a):

@Kur C hadice Použil jsem cestu verze 1.2. Verze 1.5 pro mě nejde. Ukážu na složku LexComm. Budu používat Loader 0.8.5.x nebo 0.8.6.x ETKA nechce přejít z aktualizace databáze po skončení verze 8.3.

S cestou 1.2 není problém. Po této operaci ETKA aktualizovala na následující databáze:

Databáze / Cena

VW - 1491 / 560

AUDI - 1491 / 560

SEAT - 1017 / 560

ŠKODA - 1023 / 560

 

Could you please send me the database to update, my database starts from WV 1387, AU 1377, SE 913, SK 919 and I can't download another database every time it says NO, please send it to Jirka.dohnal@centrum.cz Thank you very much

Edytowane przez JirkaD22 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2023 o 15:32, gradek napisał(a):

@JirkaD22 run path version 1.2.  from @Kur C Hose After that, ETKA should update.

 

I installed ETKA 8.5 Update Patch v1.2 and after its installation I tried to update its database and again it says NO. Or I have a bad Update Patch. is it possible to send the spare one please? Thank you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team