Skocz do zawartości

ETKA 8.3 Online + szukanie części po numerze VIN


wawu1991

Rekomendowane odpowiedzi

Dne 1.03.2023 v 23:20, gradek říká:

Také jsem použil stejnou cestu a vše je v pořádku. Možná je na vině nějaký antivirus?

nevýhodou je, že mám Etku na 3 počítačích a mám stejný problém a měl jsem vypnutý antivirus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 15.04.2023 o 14:09, Langusta napisał(a):

 

Ale to tylko instalacja, a mi już chodzi o pobranie update bazy przy patchu 1.5.

Ale ogarnąłem to już, zainstalowałem sobie PETKA 8.5 z innego forum i mam już updaty m. in. 1498 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2023 o 15:48, Wilq188 napisał(a):

Ale to tylko instalacja, a mi już chodzi o pobranie update bazy przy patchu 1.5.

Ale ogarnąłem to już, zainstalowałem sobie PETKA 8.5 z innego forum i mam już updaty m. in. 1498 itd.

Cześć, mógłbyś podać link do tej Petki?

Edytowane przez Erni93 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2023 o 23:16, gradek napisał(a):

W każdej ETKA można szukać części po VIN-ie. Musisz mieć najpierw plik txt dotyczący wyposażenia, który umieszczasz w folderze FGST

wiesz jak ten plik wygenerować?

Edytowane przez przemo83 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2023 o 11:24, przemo83 napisał(a):

wiesz jak ten plik wygenerować?

Zdobywasz w ASO lub kupujesz na allegro VIN decoder (specyfikacja auta) i na jego podstawie tworzysz plik txt. Potem umieszczasz go w danym folderze i już masz możliwość szukania części po VIN-ie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.07.2023 o 21:10, gradek napisał(a):

Czy ma ktoś patha do wersji 8.6?

https://anonfiles.com/Wa6dC6o6z2/ETKA_8_6_Update_Patch_v1_2_zip

 

pass: XTR3M3

Edytowane przez pawlaa1370 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem ,zainstalowałem ETKE 8.3 z tego tematu ,wszystko ładnie działa tylko problem w tym ze etka nie pobiera aktualizacji (jest 1370 ),szukałem w internecie rozwiązania ,pobrałem jakieś patche (ETKA_8.5_Update_Patch_v1.2 ) problem w tym ze nic się nie dzieje ,wskazuje folder z zainstalowana etką , patch zainstalowany poprawnie i na tym koniec ,jak to naprawić aby uruchomi program ETKA ,miał ktoś podobny problem , jak pobrać te aktualizacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie źle  . Jak mam  bazę 909 i żadne czary na tą chwilę nic nie dały . Ten crack   ETK83_Crack-XTR.exe  żeby działał trzeba zmienić datę w komputerze na 1.05.2020  Plik " FGST" utworzyłem samodzielnie ale jak się okazało nie do końca prawidłowo . Poprosiłem na Mhhauto i dostałem za darmo . Prawidłowo szuka części po vin .

 

etka.JPG

Edytowane przez pawlaa1370 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aktualizuje baz,bo na serwerach nie ma już tak starych updat. Jak masz 909 to nowsza jest 910. A na serwerach najstarsza jaka jest dostępna to bodajże jak się nie mylę 990.

Akyualna baza dla Skody to 1043.

Edytowane przez yogibabu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team