Skocz do zawartości

Lampka podświetlenia tablicy rejestracyjnej


Sypek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Lampka podświetlenia tablicy rejestracyjnej przestała święcić. Po wymianie żarówki problem nadal nie zniknął i przy okazji okazalo się, że kondycja lampki jest delikatnie mówiąc w fatalnym stanie (wiecej na zdjęciu). Okazało się, że elementy lampki uległy korozja i dodatkowo kostka/złącze nie chciała wyjść z gniazda lampki.

Jako totalny laik chcę zakupić lampkę nr 5N0943021A i tą kostkę  bo wydaje mi się że w pinach pozostały elementy lampki (wiecej na zdjeciach). W aso wymianę wycenili na 350 zł i wydaje mi się, że to dość drogo jak za taką usługę. A jak Wy uważacie? Bawić się czy pokornie do aso?

Czy lampka z oznaczeniem 5N0943021 będzie pasować? 

DSC_3055.JPG

DSC_3053.JPG

DSC_3052.JPG

Edytowane przez Sypek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, dzida napisał:

Widocznie uznali że bogaty przyjechał emoji16.png
Sam wymień obie na ori ledowe i będzie po temacie.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

A czy te lampki nie będą powodowały jakiegoś błędu? Masz namiar na sprawdzone? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te lampki nie będą powodowały jakiegoś błędu? Masz namiar na sprawdzone? 
Jak będą to wyłączasz w vcds i po problemie
Ja mam takie:
https://allegro.pl/oferta/oswietlenie-lampki-rejestracji-led-vw-passat-7091862988

Kupiłem za 40 zł 2 używki....


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Pytanie mam. Chciałem sobie zakodować oświetlenie tablicy rejestracyjnej żeby mi nie wywalało błędu przepalonej żarówki. Ale za cholerę nie mogę znaleźć takiej ścieżki "Leuchte25KZL HA60-Type_Of_Load_25  - z '2*5W' na 'allgemeine LED mit Open Load Diagnose" Mam Octavię 3 kombi z 2015 roku w wersji L&K Czy jest możliwość że nie mam takiej opcji czy robię coś źle???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team