Skocz do zawartości

pawelrs

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie sprawdzone środki do pielęgnacji skóry ?

Są bezzapachowe czy podkreślają zapach skory ? Ja do tej pory uzywałem

Koch Chemie GmbH Protect Leather Care

Nie jest tłusty w dotyku po nałożeniu i wyschnięciu oraz nie trzeba polerować alby uzyskać dobry wygląd. Łatwy w użytku i nie zostawia plam.

Inwigiluje zapach skóry.

3706b8d5a9cd4d9e0ba1d0c75557d84b.jpg

Natomiast szukam czegoś nowego bo juz mi sie znudził.

Idzie lato i trzeba dbać o skore zeby nie wyschła i nie pękała. Dodatkowo trzeba chronić przed promieniami uv!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam skóry nie posiadam w aucie ale zauważyłem ze dobrze sprawdza sie Natural LOOK od PoorBOY-s, są dobre preparaty megsa, tego co mam nie da sie już nigdzie kupić świetny dwu etapowy o zapachu aloesu. 

colourlock też ma dobre kosmetyki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelrs masz może zdjęcie jak Twoja skóra w samochodzie wygląda po używaniu tego Kocha? Podobno są ludzie co skórę w aucie traktują na bogato zestawem od producenta mebli Kler. Co myślicie?

Chusteczki skończyły mi się, pasowało by coś kupić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyślę kilka zdjeć skóry jeśli bedzie ładna pogoda bo zamierzam wyczyścić auto po długim użytkowaniu. Idzie lato a skóra potrzebuje pielęgnacji. Chusteczki to za mało.

Jak bedzie ładna pogoda i nic nie pozmienia mi planów to wyślę kilka zdjeć

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Stosowałem mleczko do skory car valet i muszę powiedzieć ze wyszło dobrze.

Zdjęcia robiłem wieczorem dlatego nie są dobrej jakości ale skóra dostała trochę życia :)

Image1463004967.071358.thumb.jpg.fb8bfa8Image1463004977.207105.thumb.jpg.8993159

Lekko nabłyszczający preparat ale po wyschnięciu robi sie lekko matowy. Nie błyszczy jak plak do kokpitu. Nadaje kolor i pachnie jak skóra.

Zobaczę jak po dłuższym stosowaniu. Ale juz mi sie spodobał :)

Jak będę miał chwile w dzień to zobaczę jak wyszło i wrzucę fotkę w miarę możliwości.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Co prawda miałem fotele poł skórzane ale o te kawałeczki dbałem zestawem gliptone GT12+GT11, koszt zestawu około 100zl, wydajność cieżko określić bo nie czyściłem jakoś regularnie no i skory nie było dużo. W RS tez będę tym czyścił  

gt12 do czyszczenia bez użycia wody 

gt11 do impregnowania ciemnej skory 

tu więcej info https://www.shine4car.pl/gliptone-gt12-gt11-do-ciemnej-skory-id-55.html?gclid=Cj0KEQjw1K2_BRC0s6jtgJzB-aMBEiQA-WzDMWjGrxuMn6jnyUjsfQr5OW0cjvTIXKzTwJRiL3ZaJ7MaAhj98P8HAQ#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team