Skocz do zawartości

Końcówki wydechu


WM66

Rekomendowane odpowiedzi

:-D:-D hehe, bliski mi temat, tabelka rządzi, każda poprawa procesu to euro centy, nie liczcie na cuda, czasem kreatywność działu zakupowego poraża , prawda jest taka że tam gdzie należy żeby było ładnie pozwalają na uproszczenia a tam gdzie nie ma to kompletnie znaczenia czepiają się tolernacji 0,01 mm (!) na wydechu (!!) teraz właśnie mam jazdę z projektem do Skody Snowmana, bo ktoś uznał że tradycyjne metody sprawdzania rur w wydechu nie są ok mimo że są ok, i każdą rurę skanerem 4D lecą :-D:-D ot dowcipnisie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukicrx sprawa jest taka, że można kupić same końcówki wydechu (coś a'la u nas w RS) - właściwie zamówić w jednej z firm na Śląsku - jak chcesz to poszukam - mam gdzieś namiar - i po prostu to przyspawać punktowo po obcięciu oryginalnych fajek za 1000 PLN/komplet z montażem. Wyglądać ma toto jak oryginał z 280. Innym rozwiązaniem związanym z większą rzeźbą jest wymiana całych tłumików, no ale zabawa jest już nieco droższa. Napisz, o ile możesz jakie koszta byłyby samych końcówek - chodzi mi w zasadzie o wygląd... 

W oryginalnym rozwiązaniu są jeszcze sterowane klapki, których nie wiadomo gdzie podłączyć - więc kolejna komplikacja.

Podsumowując - znalazłoby się kilka osób z Superbclub.pl (z pewnością 2-3) na taką modyfikację czysto estetyczną.

Alternatywą może być tylna dokładka zderzaka z S3 Sportline, no ale to atrapa.

Coś w ten deseń miałoby to wyglądać:

superb-4x4-web-521.jpg?itok=O6lOS1sF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeślij link, zobaczymy co i jak, może się uda coś wymyślić sprytnego, wydech na dwie strony custom, jak pisałem , zawory też możemy ogarnąć, ceny teraz nie podam, właśnie testujemy jedno rozwiązanie, postaram się coś wkrótce zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

@Enriquez wydech zmontować możemy, zawory ogarnąć też ale z tą firmą nam że tak powiem tak po drodze jak PIS-owi z PO także jak byś chciał to możesz od nich końcówki załatwić na własną ręke i je wykorzystamy do zabudowy , koszty Ci z grubsza przedstawiłem wydechu , jeden zawór kosztuje ok. 170 eur , do takiego wydechu potrzbne 2 szt. także jak to zbierzesz w kupę, wydech + zawory + końcówki , to wychodzi ok. 4500-5000 pln za taką zabawę , jak to mi kiedyś powiedział pilot rajdowy z polskiej czołówki, "motorsport must kostet" czy jakoś tak ;-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team