Skocz do zawartości

Nowe reflektory Xenon świecą nisko/blisko.


adamsky

Rekomendowane odpowiedzi


Dzisiaj wpadł mały update :).
Jako że udało mi się upolować nowiutkie reflektory Hella, no to skorzystałem i wymieniłem. 

IMG-20211127-124834.jpg

 

nowy u góry:

 IMG-20211127-123528.jpg

 

para w nowym reflektorze...

IMG-20211129-181207.jpg


Natomiast mam pytanie do kogoś kto ma Xenony, bo i na poprzednich i na tych zauważyłem że jak jadę to snop światła po bokach nie jest równoległy do jezdni tylko opada jak na zdjęciu. Refletkory zostały ustawione przez diagnostę po uprzednim włączeniu opcji default.


Screenshot-2021-11-27-22-30-49-015-com-miui-videoplayer-1.jpg


Może tak ma być żeby nie oślepiać a może LWR (czujniki) coś szwankują ( ale error-ów niema), czasem jak jest przewyższenie i auto najedzie na nie to widać że same palniki dały by radę z 4 razy dalej świecić.
Nagranie poniżej:

https://www.youtube.com/embed/5g3g2uMqOBM?feature=oembed


Na stacji diagnostycznej twierdzą że poziom jest ok.
Jak wchodzę w adaptacje to światła ani drgną więc chyba są w defaultowej pozycji, no to pytanie dlaczego świecą tak blisko.

Zastanawia mnie też ta zaparowana szybka w nowym reflektorze...


Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka


 

Edytowane przez adamsky (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem to najpierw muszę wejść w nastawy podstawowe na wyłączonych światłach, potem po wejściu włączyć światła i je ustawić i potem przejść do zapamiętania ustawień w VCDS. Dzisiaj przyjdzie to spróbuję.

Jedno co mi nie daje mi spokoju, z przodu mam czujnik z o2 ale z tyłu mam czujnik z pasata b6 czy to przez przypadek nie wprowadza jakiś błędnych odczytów? Czy jest ktoś na tyle uprzejmy by zmierzyć długość ramiom w swoim tylnym czujniku?
Poza tym czy to normalne ze na płaskim z przodu mam inne odczyty procentowe niż z tyłu (np przód 70% a tył 35%). Auto ma pełną butlę gazu i zbiornik paliwa + w bagażniku jest koło zapasowe, ale tu ważna uwaga są dołożone mady do sprężyn.

Edytowane przez adamsky (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team