Skocz do zawartości

Doposażenie octavii elegance


Jan_krk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja w niedługim czasie planuje dołożyć taki zestaw podświetlenia skarpetek do siebie: http://sklep.motohid.pl/pl/p/Zestaw-Lampek-LED-Podswietlenia-Nog-4x-3AD947409-wiazka-VW-Seat-Skoda-Audi/1507

Mam nadzieje, że wszystko pójdzie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koszal ty masz O3 RS bez podświetlania skarpetek?

7 minut temu, Koszal napisał:

Mam nadzieje, że wszystko pójdzie bez problemu.

Mnie tylko nurtuje pytanie, gdzie się wpina kabelki po umieszczeniu lampek na właściwym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj jechałem za autkiem, które uratowało mi zdrowie a może nawet życie. Pomykałem sobie w sznureczku samochodów lewym pasem i nagle w aucie przede mną zaświeciły się światła stopu. Odruchowo położyłem nogę na hamulcu i nagle widzę, że stopy w aucie przede mną zaczynają szybko mrugać. Wcisnąłem hamulec do oporu i zatrzymałem się pół metra przed jego zderzakiem. Wniosek: ja uratowałem sobie przód i nie tylko a on ma cały bagażnik. W tym momencie zacząłem się zastanawiać czy da się to dołożyć do O3. Zastanawiam się też czy lepiej to zrobić na STOP'ACH czy lepiej na AWARYJNYCH. Macie zdanie na ten temat? albo instrukcje kodowania? Jak dla mnie - przydatna rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z grudnia 2014. W nie-RS też tak to działa.. Rozpędź się do sporej prędkości, a potem ostro - naprawdę ostro - wyhamuj do zera, pod koniec hamowania lub po zatrzymaniu powinny Ci migać awaryjne. W trakcie hamowania powinny migać Ci stopy, ale tego nie zauważysz ;) musiałby ktoś jechać za Tobą.

Bardzo dobrze, że od początku hamowania nie działają awaryjne, bo jak ostrzej jeździsz, to wygląda jakbyś bez przerwy przepraszał.

Edytowane przez maro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich jest. Tylko przy hamowaniu awaryjnym to trzeba porządnie kopnąć w hamulec i baaaardzo mocno wciskać. Mi powiem szczerze udało się to dopiero za 6-stym razem. Zastanawiam się też czy to nie działa od jakiejś prędkości...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sawel, ale może już miałeś naciśnięty lekko hamulec i go dociskałeś i się zaparłeś o fotel. A hamowanie awaryjne to musisz jebnąć porządnie w pedał i dociskać ile sił w nogach do momentu zatrzymania. Rozpędź się do 100-110 i próbuj i się uda w końcu :)

Edytowane przez ucho235 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team