Skocz do zawartości

Doposażenie octavii elegance


Jan_krk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Z tego co mi wiadomo procedura jest taka:

1. Kupujesz radio, bierzesz fakturę

2. Montujesz

3. Jedziesz do ASO na zdjęcie Component Protection i tylko to - nic więcej - koszt 150 PLN.

4. Wszystkie funkcje Ci działają, tylko zostają jakieś błędy - jeżeli zaczną coś kodować to zablokują np. nawigację, więc nie należy im na to pozwolić.

Tak to zrozumiałem. Kodwanie należy zrobić samemu. Zagadaj do kolegi Wagen na forum passata - też ostatnio w tym grzebał.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany - po ściągnięciu CP jest możliwość dokodowania radia do samochodu, ale wymaga to posiadaniu skanu z innego auta z takim samym wyposażeniem + nawigacja. Trudne.

Napisałem też do 28 ASO z prośbą o odpowiedź czy podejmą się: montażu, usunięcia CP i kodowania takiego, żeby działało wszystko tak jak w samochodzie z któego zostało wyjęte.
Większość już odpowiedziała z powtarzanym jak mantra "nie da się, bo każde radio jest przypisane do samochodu".
Jeden salon odpisał, że koszt takiej usługi to 1200,- + części (antena, kable), dwa zadały pytania pomocnicze i mają dzisiaj wrócić z odpowiedzią.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia ‎11‎.‎05‎.‎2016 at 08:22, rrobert napisał:

pewnie ze się ta w opcji dwie lub cztery lampki. podpinasz jesz do bortneza potem kodowanie i jest

Panowie możecie cos więcej napisac o podpięciu lampek skarpetek ??

Jestem w tym bardziej zielony jak żaba

co to jest bortenz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rrobert napisał:

Nie pod kolumna tylko z lewej strony za bezpiecznikami przy nogach kierowcy 

Robert z znasz kogos kto by mi to ogarnął w mazowieckim ?? teraz nie mam oświetlenia skarpetek a bardzo bym chciał i nie wiem czy trzeba przeprowadzać kable itp .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 najpierw demontujesz mieszek przy tej chromowanej ramce. czymś plastykowym  najlepiej na wysokości litery "R". jak wyjmiesz ramkę to ciągniesz od wewnątrz od góry dekor i wyskakuje. odpinasz wtyczki i już. klawisze konsoli wypychasz od tyłu.   

w dziale schematy masz opis jak demontować całe auto 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Obdzwoniłem dzisiaj kilka zakładów w Krakowie, które szczycą się specjalizacją w VAG. Każdego zapytałem czy zamontuje mi ksenony w O3 + czujniki.

Za każdym razem odpowiedź "nie, nie... MQB nie robimy". To MQB jakieś trendowate jest? Nawet opcja bez kodowania nie wchodziła w grę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rrobert napisał:

ciekawe czy ogarniają też samopoziomowanie bo nic nie piszą o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team