Skocz do zawartości

Panel środkowy 5e1927238j elektr klapa


GUEST

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Bandini napisał:

A czemu nie kupisz w ASO?
Cena powinna być podobna.

Wyobraź sobie że wysłałem zapytanie do trzech ASO i żadne mi nie odpowiedziało. Nic a nic.

CIsza, nie wiem czy przez problemy w branży optyamlizują zasoby i zlewają takich kosmitów emailowców jak ja🙂, czy o co chodzi.

W marcu będę na przeglądzie to na żywo sprawdzę co i jak i pewnie zamówię o ile zaakceptują moje wymysły.

Zapytałem tu bo czasami ktoś coś kupi i leży sobie od ręki i może by sprzedał.

Ja np kupiłem jakiś czas temu w celach doświadczalnych nową uszczelkę drzwi kierowcy żeby w nią wepchnąć sznur wygłuszający a potem zainstalować w aucie zamiast demontować swoją uszczelkę.

Ale nie mam serca do tej roboty i uszczelka sobie leży i pewnie bym odsprzedał jakoby ktoś szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie że wysłałem zapytanie do trzech ASO i żadne mi nie odpowiedziało. Nic a nic.
CIsza, nie wiem czy przez problemy w branży optyamlizują zasoby i zlewają takich kosmitów emailowców jak ja, czy o co chodzi.
W marcu będę na przeglądzie to na żywo sprawdzę co i jak i pewnie zamówię o ile zaakceptują moje wymysły.
Zapytałem tu bo czasami ktoś coś kupi i leży sobie od ręki i może by sprzedał.
Ja np kupiłem jakiś czas temu w celach doświadczalnych nową uszczelkę drzwi kierowcy żeby w nią wepchnąć sznur wygłuszający a potem zainstalować w aucie zamiast demontować swoją uszczelkę.
Ale nie mam serca do tej roboty i uszczelka sobie leży i pewnie bym odsprzedał jakoby ktoś szukał.
Ejjjj chłopaki co z wami.
127 zł do tygodnia czasu!

https://sklep.motorpolwroclaw.pl/sklep/index.php

Zawsze tu kupuję i jest super. Ceny bardzo dobre. Wszystko znajdą. Polecam
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dirkdiggler napisał:

Wyobraź sobie że wysłałem zapytanie do trzech ASO i żadne mi nie odpowiedziało. 

W przypadku następnej potrzeby napisz do Skody na Modlińskiej w Warszawie. Wieczorem piszę i rano mam zawsze odpowiedź.  Tylko nie mam pewności czy oni wysyłają, bo ja odbieram osobiście, bo mam ich obok.

Edytowane przez dagetto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team