Skocz do zawartości

Spryskiwacz tylnej wycieraczki - zatyka się


bob_best

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze spryskiwaczem tylnej wycieraczki - już kilka razy musiałem go przepychać ale po chwili znów nie pryska. Mam wrażenie jakby przy przetykaniu pojawiał się kolor rudy (rdza?).

Ktoś się spotkał z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze spryskiwaczem tylnej wycieraczki - już kilka razy musiałem go przepychać ale po chwili znów nie pryska. Mam wrażenie jakby przy przetykaniu pojawiał się kolor rudy (rdza?).
Ktoś się spotkał z takim problemem?
U mnie to samo. Przepycham szpilką co jakiś czas

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dzida napisał:

U mnie to samo. Przepycham szpilką co jakiś czas

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 

U mnie się już to nie sprawdza. Za chwilę jest to samo

11 minut temu, pablopicassio napisał:

Ja musiałem ostatnio dysze wymienić i jest ok. Groszowe sprawy, więc opłaca się.

A możesz podać nr części? Albo wskazać który to element w etka? Będę zobowiązany

Edytowane przez bob_best (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2022 at 21:37, bob_best napisał:

A możesz podać nr części? Albo wskazać który to element w etka? Będę zobowiązany

@bob_best nr części to 1z5955985. Na razie u mnie jest ok, chociaż zobaczymy za kilka miesięcy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Drodzy, ma ktoś doświadczenie czy silnik tylnej wycieraczki od Audi OE 8E9 955 711A, podejdzie za oryginalny 5E5 955 711 octavia 3 ? Wyglądają identycznie. W mojej O3 silnik staje w połowie i po chwili kontynuuje pracę - chyba już jest na wykończeniu. Szukam 5E5 955 711 ale słabo dostępny jest w rozsądnej cenie. 

-edit-

Po przesmarowaniu trzpienia wycieraczki, silnik ruszył. Oby na dobre. 

Edytowane przez radoszczak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam problem z tylną wycieraczką w Octavii. Na środku zostawia niedomytą plamę, wycieraczka tam nie dociera - jak na załączonym zdjęciu. Poradzicie czy coś z tym można zrobić? Wymiana piór nie pomaga. Zastanawiam się, czy to za słaby docisk, ale wtedy bym się spodziewał, że plama będzie nie tylko na środku.

https://autoswiatla.pl/pl/menu/wycieraczki-samochodowe/aston-martin-7275.html

Zastanawiam sie nad wymianą wycieraczek

319514387_5512484178880676_2355420448930

Edytowane przez januszk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team