Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Linki się zmieniają, więc wrzucam screena czego szukać.

W zestawie są siłowniki, adaptery zaczepów siłowników, sterownik, dwa przyciski aktywujące (do bagażnika i do kokpitu), mechanizm popychający zaczep zamka wolnego zamykania i sam zaczep zamka. Do tego są śruby i wiertło koronowe. Zestaw nie wymaga kodowania ani wyrabiania złączy, działa z kluczykiem na odległość (otwarcie i zamknięcie), wyposażony jest w bypass do bezpieczników z dwoma bezpiecznikami 20A, kable są w oplocie z taśmy materiałowej, przy siłownikach zabezpieczone gumowym wężem z uszczelką. Brakuje jedynie nakładek bądź innej formy uszczelnienia istniejących otworów wykorzystanych do montażu adapterów. Wymagane jest wywiercenie dwóch nowych otworów, po jednym na siłownik, w klapie bagażnika, oraz ewentualnie dwóch kolejnych na przyciski. W maksymalnie otwartej pozycji klapa jest o ok. 5cm niżej niż z fabrycznymi siłownikami. System wykrywania przeszkody u mnie nie funkcjonuje. Adaptery zaczepów siłowników mają nie do końca prawidłowy kształt, ale pasują bez modyfikacji.

Robota 'od zera' zajęła mi dwa dni z czego realnie było to ok. 10 godzin wraz z poszukiwaniem informacji w internecie jak demontować poszczególne elementy tapicerki i plastików w aucie. Przy okazji montowałem też kamerą cofania. Do pracy potrzebne były m.in.: bity torx, drut do prowadzenia kabli, wiertarka, plastikowe łopatki.

Zrzut ekranu 2022-06-13 182532.jpg

Edytowane przez kieltrx (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team