Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Witam,

Padło mi łożysko amortyzatora LP w Octavia II, mam wrażenie, że mój warsztat chce ze mnie zedrzeć kasę bo wymyślił jeszcze listę rzeczy do zrobienia przy okazji.

Macie jakiś polecony warsztat we Wrocławiu? Najchętniej Krzyki.

Reklamy dla niezalogowanych

Ja zawsze jeżdżę do Rs Serwis, ale tam tanio nie mają. Jedyne co to pewnie robią i zawsze powiedzą co jest do wymiany, a z tego co na już a z czym można poczekać. Ja z reguły robię tam serwis z przeglądem, a usterki usuwam sam albo na Strzegomskiej przy estradzie

To może źle zostałem zrozumiany, nie chodzi mi o "tanio" ale o wymianę tego co potrzeba, a nie iluś tam części więcej bo klient da się naciągnąć.

Ja z reguły jeżdżę do ZUM na ul. Hubskiej, bardzo dobrzy fachowcy, ale kilka razy przyłapałem ich na naciąganiu i dodawaniu dodatkowych części/czynności bez wcześniejszej konsultacji. Dzięki za info, już znalazłem mały warsztat na osiedlu, bardzo polecany przez sąsiada rajdowca. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.