Skocz do zawartości

Słaby zasięg radia (zanika sygnał)


dzida

Rekomendowane odpowiedzi

 

Octavia 3 2014 1,4 TSI

Radio amundsen mib1

Rado słabo łapie sygnał i często zanika (dobrze tylko w mieście i to nie zawsze..)

Byle wyjazd za miasto i sygnał zanika często.

Antenka to taki krótki czarny pizdryk na dachu (nie wiem czy są różne modele anten)

image.png.19e261eac9fda14f3ecc8323c24f7810.png

Co mogę z tym zrobić?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez dzida (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dagetto napisał:

Może wzmacniacz antenowy siada? W kombi jest w słupku C po lewej stronie, a w sedanie w tylnej klapie.

a jak wyglada bo nie kojarzę (a kilka razy już rozbierałem klapę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć sobie w google grafikę np. taki numer 5E9035577B. Oczywiście Twój może mieć inny numer, ale wyglądać będzie podobnie. W razie czego to mam taki wzmacniacz z wyjściem na jeden kabel antenowy, bo wymieniałem u siebie na taki z dwoma wyjściami, bo zmieniałem radio na takie z DAB. Jeśli masz z jednym wyjściem to powinno pasować. Numer Ci mogę jutro podać .

Edytowane przez dagetto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Halllo, w dachu to jest antenka od navi a od radia antenka jest w szybie tylnej zamontowana. W sedanie tylna w klapie  a kombi jeśli kojarzę w bocznej tylnej. Sprawdź połączenie przewodów najpierw a potem dopiero wzmacniacz antenowy. Tak samo jego lokalizacja, sedan w klapie a kombi gdzieś pod anteną w szybie -słupek. Widać tą antenę, wystarczy sie przyglądnąć 

Edytowane przez Grizli (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halllo, w dachu to jest antenka od navi a od radia antenka jest w szybie tylnej zamontowana. W sedanie tylna w klapie  a kombi jeśli kojarzę w bocznej tylnej. Sprawdź połączenie przewodów najpierw a potem dopiero wzmacniacz antenowy. Tak samo jego lokalizacja, sedan w klapie a kombi gdzieś pod anteną w szybie -słupek. Widać tą antenę, wystarczy sie przyglądnąć 
Sprawdzę te szybę.... Dzięki

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team