Skocz do zawartości

Czy szyby z full opcją (grzana, aku, kamera ADAS) i pod panoramę istnieją?


KraQ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szybkie pytanie bo szukałem ale nie mogę odnaleźć odpowiedzi. Chciałbym wymienić szybę przednią na taką, która ma kamerę asystentów (obecnie tylko wersja do świateł drogowych). Problem jest taki, że szukam szyby, podgrzewanej, akustycznej i jakby się dało to atermicznej i co najważniejsze pod szklany dach i kamerą asystentów (full opcja 😉). Szukam, szukam i są takie, które spełniają założenia wszystkie oprócz opcji pod szklany dach.

Widziałem opcję szyby z kamerą asystentów i panoramą w VRS ale nie znalazłem  żeby była jeszcze grzana.

Czy takie szyby były w ogóle dostępne? Dotyczy Octavia 3 z 2015 roku, kombi.

Jeśli nie ma takiej szyby tą czy są jakieś alternatywne rozwiązania? Widziałem montaż kamery trapezowej w miejscu tej kamery od asystenta świateł drogowych ale przy panoramie nie ma gdzie upchnąć w podsufitce elektroniki od kamery asystentów…

Tutaj jest aukcja z taką full opcją ale pytanie czy będzie pasować pod panoramę?

https://allegro.pl/oferta/szyba-nowa-skoda-octavia-iii-2013-aku-kam-sen-grz-12337650524

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Po roku czasu ponownie postanowiłem wrócić do tematu. Oczywiście wersje z full opcją czyli grzana, kamera i panorama są (RS, L&K, Scout). Natomiast pomimo studiowania ETKI (wersje online https://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1 ) nie mogę określić szyby o jakich oznaczeniach mam szukać. Na allegro sprzedają szyby ale nikt nie jest w stanie mi potwierdzić na 100% że będą pasować.

Czy jest szansa żeby to ustalić (jak coś to mam kilka numerów VIN od RS`ów które są w takiej konfiguracji)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team