Skocz do zawartości

Malowanie zacisków


scary

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Powiedźcie mi na jaki kolor polecacie pomalować zaciski hamulców żeby miało to jak najlepszy efekt?

perelka-bok.jpg

Myślałem nad czerwonym matem - Foliatec 2175 - http://www.ebay.pl/itm/FOLIATEC-BREMSSATTEL-LACK-SET-ROT-MATT-2175-/261099319469 (ewentualnie rozważałem też zwykłą czerwień 2160 lub jakiś odcień czarnego)

Do tego przestrzeń między tarczą a felgą chciałem pomalować w czarny mat, bo po jednej zimie wygląda to już tragicznie...

Doradzicie coś? ?

Chyba że znacie kogoś z Katowic lub okolic kto zajmuje się malowaniem zacisków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem nikogo kto by to zrobił, więc zrobię to po prostu sam :-) Ale jak możesz to rzuć namiary tutaj, może komuś się przydadzą jeszcze...

Już wszystkie rzeczy mam kupione, zobaczymy jak wyjdzie czerwony mat na zaciskach :-P tylko muszę poczekać na lepszą pogodę (byle przed SCP)...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Panowie odpadla mi farba z zacisku hamulcowego w octavii rs. Skoda wyparla sie wymiany... Do kogo oddac zeby dobrze wypiaskowal i pomalowal zacisk na oryginalny kolor czerwony?

Bardzo dziękuję za pomoc!

Chyba ze macie dostep do nowego w normalnej cenie...

Edytowane przez krucjatorek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zrobilem natomiast szef serwisu powiedzial ze ktos mechanicznie je uszkodzil ;) i reklamacja bedzie odrzucona bo farba jest peknieta na calej dlugosci zacisku... narazie czekam na odpowiedz importera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Odświeżam temat.

Dziś dzwoniłem do firmy z Wołomina za piaskowanie, regenerację i malowanie proszkowo (+100 zł od sztuki) za komplet ( przód + tył ) wycenil mi na 1200 zł.

Czy to dobra cena?

Dodatkowo zastanawiam się czy do tego brązu czerwień bedzie dobra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mi się przypomniało, ale 1200 to może być netto...

Tam mi powiedzieli 160 za przód, 250 zł za tył oczywiście szt.  Napisze maila i zobaczymy.

Tylko pytanie czy warto proszkowo, spokojnie wytrzyma temperatury? Pytam bo szukam info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyśle temat, sam tego nie zrobię bo nie umiem, a nie mam osoby która przy mnie usiądzie i podpowie zwlaszcza przy montażu. Kombinować nie będę bo tu chodzi o bezpieczeństwo.  Muszę się wspierać "fachowcem" i płacić. Cenny nom masakra, ale co zrobić... Zawsze mogę kupić Foliatec w kolorze jaki mi odpowiada i pomalować na łapu capu, ale ja to jak mam robić to raz i dobrze....

Edytowane przez AdiRuti (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team