Skocz do zawartości

Ekrany jednostki Octavia 3 Bolero, Amundsen, Columbus


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich grupowiczów - posiadam zestawy, ekrany, jednostki:

Amundsen MIB2, Columbus MIB2, Columbus MIB 2.5, Bolero MIB2.

Z ekranów posiadam przedliftowe 5E0919605J - 6.5" Amundsen, 5E0919606 - 8" Columbus MIB1 i MIB2 oraz Amundsen MIB2, polift 5E0919605M - Amundsen, 5E0919605N - Bolero, 5E0919606D - Columbus MIB 2.5 - posiadam również ramki i ekrany od VW - pozwalające montować ekrany z Golfa w Octavii - działa jak oryginalny - ta sama przekątna, te same funkcje.

Mogę zamontować, zakodować pod auto, dopisać online pod VIN - w razie pytań zapraszam do kontaktu.

Sporo grupowiczów już korzystało i mam nadzieję, że wszyscy zadowoleni.

Cenowo ekrany od 500 - przedlifty Amundsen do 2200 - idealne Columbus MIB 2,5 - mam ostatnie sztuki, na Allegro\OLX nie do kupienia w takim stanie. 

Przerobię również Amundsen Bolero z niskich softów 2xx i 3xx na najnowszy 480 - obsługa nowych ekranów i nowe menu kafelkowe.

Columbus MIB2 przerobię na MIB 2.5 - obsługa ekranu 9.2"

Aktywacja funkcji Smartlink, Voice, Sport Offroad w każdym z czytników.

IMG_5105.jpg

IMG_5292.jpg

IMG_5301.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 7.12.2022 o 11:56, Paweł Niedźwiedzki napisał(a):

Witam wszystkich grupowiczów - posiadam zestawy, ekrany, jednostki:

Amundsen MIB2, Columbus MIB2, Columbus MIB 2.5, Bolero MIB2.

Z ekranów posiadam przedliftowe 5E0919605J - 6.5" Amundsen, 5E0919606 - 8" Columbus MIB1 i MIB2 oraz Amundsen MIB2, polift 5E0919605M - Amundsen, 5E0919605N - Bolero, 5E0919606D - Columbus MIB 2.5 - posiadam również ramki i ekrany od VW - pozwalające montować ekrany z Golfa w Octavii - działa jak oryginalny - ta sama przekątna, te same funkcje.

Mogę zamontować, zakodować pod auto, dopisać online pod VIN - w razie pytań zapraszam do kontaktu.

Sporo grupowiczów już korzystało i mam nadzieję, że wszyscy zadowoleni.

Cenowo ekrany od 500 - przedlifty Amundsen do 2200 - idealne Columbus MIB 2,5 - mam ostatnie sztuki, na Allegro\OLX nie do kupienia w takim stanie. 

Przerobię również Amundsen Bolero z niskich softów 2xx i 3xx na najnowszy 480 - obsługa nowych ekranów i nowe menu kafelkowe.

Columbus MIB2 przerobię na MIB 2.5 - obsługa ekranu 9.2"

Aktywacja funkcji Smartlink, Voice, Sport Offroad w każdym z czytników.

IMG_5105.jpg

IMG_5292.jpg

IMG_5301.jpg

Chciałbym coś takiego u siebie.

Na ten moment mam tylko coś takiego:

IMG_9674.jpeg

IMG_9673.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2023 o 16:21, Paweł Niedźwiedzki napisał(a):

Zrobimy - do wymiany polka schowka, dołożymy wiązki i możesz mieć każdy model - żaden problem

Mam do Was duuuuzy kawałek drogi.

Czy jest opcja zakupu wszystkich potrzebnych elementów i krótka instrukcja co z czym i sam to ogarnę?

 

Która z nich ogarnie video divx?

IMG_9733.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2023 o 16:27, Paweł Niedźwiedzki napisał(a):

Tak - mogę wysłać. Z montażem nie ma problemu. Potrzebujesz torx i wyjmaki, dowolny interfejs do zakodowania. 

A która ogarnie video? 
Albo inaczej- może być np. Tańsza bez obsługi video divx ale żeby można było puszczać z telefonu na ekranie No youtube

Edytowane przez Chris2611 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę mieć nawigacji. 
Chcialbym dzieciakom puscic jakiś film jak gdzieś jedziemy. 
Jaka opcja jest najtańsza?

Moze być tez z Mirror linka czy car playa jeśli da się to jakoś odblokować żeby np youtube pokazywał w czasie jazdy. 

W dniu 3.06.2023 o 18:10, Chris2611 napisał(a):

Nie misze mieć nawigacji. 
Chcialbym dzieciakom puscic jakiś film jak gdzieś jedziemy. 
Jaka opcja jest najtańsza?

Moze być tez z Mirror linka czy car playa jeśli da się to jakoś odblokować żeby np youtube pokazywał w czasie jazdy. 

Który zestaw kabelków jest odpowiedni dla mnie?

IMG_9735.thumb.png.d9683870d478bf57820df81fb2b461ba.pngIMG_9736.thumb.png.0da2f693b111d97bc60c1c8e7f6636a4.png

 

Edytowane przez Chris2611 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2023 o 18:45, Paweł Niedźwiedzki napisał(a):

Jak chcesz filmy divx czy dvd to columbus - na bolero odtworzysz YouTube z Androida . Kable potrzebujesz jednostka ekran i jednostka - przedłużki 

Czy te kable które wysłałem wyzej będą Ok?

trzeba brac te za 8 stówek? Czy te za stówkę będą Ok?

mam w aucie już usb i aux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chris2611 YouTube ogarniesz aplikacją Fermata Auto z github. Tylko google już blokuje na swoich pixelach, zaraz pewnie też w innych telefonach. Więc albo autor aplikacji podejmie walkę i obejdzie zabezpieczenia, albo będzie potrzeby jakiś stary telefon, który już się nie aktualizuje. Ja mam jakieś stare Xiaomi i YouTube lata właśnie dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2023 o 09:58, dagetto napisał(a):

@Chris2611 YouTube ogarniesz aplikacją Fermata Auto z github. Tylko google już blokuje na swoich pixelach, zaraz pewnie też w innych telefonach. Więc albo autor aplikacji podejmie walkę i obejdzie zabezpieczenia, albo będzie potrzeby jakiś stary telefon, który już się nie aktualizuje. Ja mam jakieś stare Xiaomi i YouTube lata właśnie dla dzieci.

Mam iPhone. 
jak działa Twoje rozwiązanie?

W dniu 3.06.2023 o 20:37, Paweł Niedźwiedzki napisał(a):

Kable również mam - takie jak trzeba. 

Ile za kpl kabelków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2023 o 16:00, Chris2611 napisał(a):

Na iPhone wymagany Jailbreak i aplikacja Carbridge - jest to męka.
 

Co do wiązek - wszystko co potrzebujesz z usb pod iPhone 700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bolero założysz tylko z pokrętłami. 
Ja osobiście najczęściej montuje Columbusy i jest to najlepsza opcja. Najlepszy ekran, dvd, filmy z SD usb, Navi, jakość wykonania, możliwość podpięcia bezpośrednio subwoofera. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. A wiec tak. 
chce ekran z pokretlami. Może być mat może być blyszczacy. 
do stacji i tak podepnę pewnie androida box i będę leciał z yt filmiki. Wiec co polecacie?

Da się polaczyc błyszczący ekran amundsen (chce mieć pokrętła) ze stacja columbus mib2?

 

IMG_9792.thumb.png.11c5c7cb3907405872cc5441e58568c6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2023 o 23:16, Paweł Niedźwiedzki napisał(a):

Z columbus mib2 bez problemu - z mib2.5 nie.  
mozna również tak jak na foto dzisiaj totalny golas wymieniony na Bolero, ekran od VW - widać na foto jak wyszlo

IMG_7738.jpeg

Ile taka zabawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team