Skocz do zawartości

Bezprzewodowy Android Auto


cliner

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszych testach z połączeniem do mojego Pixela z AA 8.7 dotyk nie działał na Amundsenie.Dałem na pudełku softa jeden w dół i się łączy.Musi być jednocześnie BT i Wi-Fi,szybkość połączenia i odpowiedzi praktycznie jak na kablu.Teraz testuje na AA 8.8 i jest problem z dzwonieniem przez asystenta Googla,nie wybiera rozmówcy z kontaktów.To już miałem po kablu przedtem czasami,raczej bug od Googla.

Edytowane przez cliner
poprawka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA 8.8 po kablu i wireless belka narzędziowa pozioma.Ten pionowy układ pewnie się pojawia po wireless,gdy przez użycie tego Carlinkit 4.0 (2w1-CarPlay + AA) serwer Googla źle odczytuje podpięte urządzenie.😀

Cabel conection.jpg

Wireless conection.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że jest to uzależnione od proporcji ekranu. Wireless może faktycznie "oszukiwać". Na XDA wskazywali na przełącznik widżetu aplikacji ale nie przynosi to zamierzonego efektu. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek aplikacji po prawej(zależne od wersji prawo lub lewostrona kierownica) działa na wireless reazlizowanym przez Carlinkit 4.0(2 w1).Ustawia sie przez ten zanaczony na niebiesko przycisk.Po kablu to nie działa,wersja AA 8.8.630.424.

Off quick controls app.jpg

Wireless conection.jpg

Wireless_Show quick contr to app.jpg

App controls bar on side.jpg

Edytowane przez cliner
poprawka (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Bezprzewodowy Anroid Auto

U mnie wygląda to tak jak na zdjęciach poniżej i jest realizowane zarówno bezprzewodowo przez AAwireless jak i po kablu.

Zabawne jest to, że ruszyło dopiero po aktualizacji Spotify do v8.8.0.347. Bardzo mnie to zaskoczyło, bo o temacie dzielonego Android Auto było już głośno od jakiegoś dłuższego czasu.

Boczny pasek obsługi jest wygodniejszy i wykorzystanie powierzchni ekranu dużo lepsze. Fajnie, że Google idzie w dobrą stronę i po długiej bezczynności zaczęło rozwijać funkcjonalność tej aplikacji.

AAW1.jpg

AAW2.jpg

AAW3.jpg

AAW4.jpg

AAW5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1392]Bandini[/mention]Jest u Ciebie problem przy próbie użycia AAwireless i Asysytenta Googla do wykonania rozmowy telefonicznej?
Tzn? Nie wiem, bo najczęściej rozmawiam i korzystam bez włączonego AA. Na codzień korzystam z map z Columbusa. AA załączam na korki i jakiś trudne miejsca dojazdu.
Napisz dokładnie co sprawdzić to się postaram o przetesowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mój device 2w1 Carlinkit 4.0 rozpoznaje Skoda jako Carplay i jest problem z wybieraniem  głosowym przez Asystenta Googla.Nie działa po wireless,po kablu wszystko działa.Pewnie w tym leży problem.Żółci bracia trochę przekombinowali,jutro dojdzie Carlink tylko dla AA i potestuję.Widzę,że ten twój jest tylko do AAWireless.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Bezprzewodowy Android Auto

cliner dziś sprawdzałem dla Ciebie czy jest problem w AAWireless z wybieraniem głosowym przez Asystenta Google?

Odpowiedz brzmi: Nie ma żadnych problemów. Wybiera błyskawicznie i łączy z wymówionym kontaktem błyskawicznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2023 o 17:39, woksio napisał(a):

Dziś się pojawiło, podobno od piątku u niektórych. 

Paska po prawej brak, nadal jest na dole. Nie mogę wymusić inaczej. 

 

16763098946671646980276075446560.jpg

Musisz przesunąć ten suwaczek w ustawieniach i pasek przesuwa się na bok. 

 

AA6.jpg

Edytowane przez Bandini (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team