Skocz do zawartości

Zmiana kierownicy i gałki zmiany biegów na np. z Golfa GTI


1bizkit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przerabiał ktoś temat zmiany kierownicy na spłaszczoną z Golfa 6 GTI albo z Rapida? Słyszałem że nawet multifunkcję można w ten sposób dodać.

Kolejne pytanie czy zmieniał ktoś lewarek zmiany biegów na np. Golf 6 GTI czy Audi S3? Słyszałem że gałka z Yeti pasuje Plug&Play i jest krótsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1bizkit kierownice do dwójek z trójki wkładają, dużo tego widzę po czeskich, słowackich grupach ze Skodami na Facebooku. Pasuje 1:1 jeżeli chodzi o mechanikę i poduszkę. Z multifunkcją to nie wiem jak jest, może @rrobert albo @Enriquez będzie wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W kierownicy z O3 nie będzie działać multifunkcja w O2. Trzeba wymienić przyciski na takie z Yeti, Rapid lub szukać kierownicy z tych modeli. Jeśli ktoś wcześniej nie miał multi to należy trochę przerobić wiązkę airbag + odpowiedni moduł highline pod kierownicę, który obsłuży multifunkcję. Chyba, że kupić airbag razem z wiązką - ja kupowałem u superbman na Allegro.

Co do gałki z O3 w 2 i 2FL polecam na Allegro użytkownika superbman - posiada takie gałki z ramką pasującą do o2/o2fl.

IMG_3644.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Namo zmienił(a) tytuł na Zmiana kierownicy i gałki zmiany biegów na np. z Golfa GTI
  • 1 rok później...
On 9/17/2016 at 3:04 PM, jedrek86 wrote:

Lo sterzo O3 non funzionerà nella multifunzione O2. Devi sostituire and pulsanti per tali con Yeti, Rapid o cercare il volante di questi modelli. Se qualcuno non aveva un multi prima, è necessario convertire l'airbag + il modulo highline appropriato sotto il volante, che servirà il multifunzione. A meno che non compri un airbag insieme a un gruppo - l'ho comprato da un SuperMan su Allegro.

Per quanto riguarda la manopola con O3 in 2 e 2FL, raccomando l'utente superbo su Allegro - ha tali manopole con una cornice che corrisponde a o2 / o2fl.

IMG_3644.JPG

Can you help me? I want to install this steering wheel on my O2 of the year 2005 .. is O2 but isn't RS ... What do i need to install this steering? 

Edytowane przez Andrea1995 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

na początku chciałbym się przywitać bo to mój pierwszy post. Mam nadzieje, że pisze w dobrym miejscu - nie chce zaśmiecać forum nowymi watkami

W mojej skodzie z 2014 jest czteroramienna kierownica (multimedialna lecz bez przycisków do telefonu) która bardzo kłuje mnie w oczy i chce ją wymienić na trójramienna - stąd pytanie, czy wystarczy przekręcić samą kierownicę? czy trzeba zmieniać wiązkę kabli, coś kodować itp? Mam na oku jedną sztukę lecz jest w niej dodatkowy przycisk do tel. Bedzie to działać czy czeka mnie większa zabawa?

nie mam w aucie bluetootha więc na pewno będę coś w tym kierunku robił więc opcja z obsługa z kierownicy jest jak najbardziej wskazana ?

poducha wraz z zaślepką pasuje z czteroramiennej do trójramiennej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team