Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
1bizkit

octavia 2 Zmiana kierownicy i gałki zmiany biegów na np. z Golfa gti

Recommended Posts

Witam,

przerabiał ktoś temat zmiany kierownicy na spłaszczoną z Golfa 6 GTI albo z Rapida? Słyszałem że nawet multifunkcję można w ten sposób dodać.

Kolejne pytanie czy zmieniał ktoś lewarek zmiany biegów na np. Golf 6 GTI czy Audi S3? Słyszałem że gałka z Yeti pasuje Plug&Play i jest krótsza.

Reklamy dla niezalogowanych

@1bizkit kierownice do dwójek z trójki wkładają, dużo tego widzę po czeskich, słowackich grupach ze Skodami na Facebooku. Pasuje 1:1 jeżeli chodzi o mechanikę i poduszkę. Z multifunkcją to nie wiem jak jest, może @rrobert albo @Enriquez będzie wiedział.

baner.gif

Z mieszkiem to na pewno będziesz musiał iść do tapicera bo ramka jest inna. Nie wiem jak jest z trzpieniem.

baner.gif

7 godzin temu, 1bizkit napisał:

@Namo w 3 RS był tylko jeden model kierownicy? 

Na początku produkcji była zwykła okrągła, ale chyba krótko.

401 KM / 500 Nm

W kierownicy z O3 nie będzie działać multifunkcja w O2. Trzeba wymienić przyciski na takie z Yeti, Rapid lub szukać kierownicy z tych modeli. Jeśli ktoś wcześniej nie miał multi to należy trochę przerobić wiązkę airbag + odpowiedni moduł highline pod kierownicę, który obsłuży multifunkcję. Chyba, że kupić airbag razem z wiązką - ja kupowałem u superbman na Allegro.

Co do gałki z O3 w 2 i 2FL polecam na Allegro użytkownika superbman - posiada takie gałki z ramką pasującą do o2/o2fl.

IMG_3644.JPG

Ciekawy temat
Mam multifunkcję w O2 ale bez odbioru telefonu a takiej szukam. Czy w ogóle to jest możliwe bez większych przeróbek.
W sumie taka jak na fotce kierownica pasowała by potem czas na inne zmiany

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przegląda tę stronę.