Skocz do zawartości

Chorwacja


Raccoon

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Namo napisał:

Jak tam przez Węgry, spoko? Stałeś na granicy węgiersko - chorwackiej? Muszę jechać w koło Balatonu w tym roku bo w Słowenii remonty i manaty z Austrii.

E tam, wzięli mi paszporty nawet nie otworzyli zobaczyli, że Polska i kazali jechać :-D Nie stałem a jechałem w Piątek i o 11 byłem bez kolejki 9_9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To jest trasa zawierająca 95% autostrady od Żyliny do Pagu. Takiej kombinacji w Polsce na dystansie 1000 km nie znajdziesz.

Weszło nieźle, 1.4 TSI paliło mi 8,3 litra na tej trasie. Za to kolega Passata tankował tylko raz a średnią miał koło 5 litrów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Tak właśnie z żona i dwójka dzieci planuje wyjazd do Chorwacji w kwietniu lub maju. Czytałem wątek i coś o paszportach piszecie. Faktycznie sa potrzebne? Może ktoś by dołączył do nas i na dwa auta by sie leciało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bizkit napisał:

do Chorwacji w kwietniu lub maju.

Ja jadę na majówkę do Pagu tydzień przed albo po 7 maja bo mamy Komunię córki.

5 minut temu, 1bizkit napisał:

Czytałem wątek i coś o paszportach piszecie.

Dla dzieci paszport albo dowód osobisty który wyrobisz w gminie, trzeba mieć.

5 minut temu, 1bizkit napisał:

na dwa auta by sie leciało?

To średnia spalania podskoczy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak przejeżdżałem to jak tylko zobaczyli polską flagę na rejestracji (w poprzednim aucie jeszcze była) to od razu ręką machali żeby jechać (już 3 razy tak miałem). Jeśli jedziecie przez Węgry to polecam zrobić sobie postój nad Balatonem. 300 metrów od brzegu a jeszcze grunt miałem. Super przeżycie. :)

Edytowane przez Kamil RS230 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kamil RS230 napisał:

polecam zrobić sobie postój nad Balatonem. 300 metrów od brzegu a jeszcze grunt miałem.

Spałem nad Balatonem, o 3:00 w nocy obczaiłem hotel, poszedłem nad brzeg i po kostki w błocie utknąłem w kroksach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Namo napisał:

Spałem nad Balatonem, o 3:00 w nocy obczaiłem hotel, poszedłem nad brzeg i po kostki w błocie utknąłem w kroksach.

To na jakimś zadupiu wyladowales :)  ja na plaży miejskiej byłem. Miasto siofok chyba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bizkit napisał:

do 07.05 muszę być w Polsce

Ja też bo córka ma Komunię, ciekawe czy tydzień przed nie będzie musiała być na jakiś spotkaniach/szkoleniach komunijnych :-/

Wyjazd z Polski 28 kwietnia w nocy a powrót w sobotę rano 6-go maja, tak bym planował.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, 1bizkit napisał:

jechać na 2 tygodnie

Z doświadczenia poprzednich majówek, skoro kwiecień to bym polecał jechać dalej poza Split zamiast Pag, im niżej tym cieplej żeby coś skorzystać z tego wyjazdu a nie tylko w dresie chodzić.

Też bym dół zwiedził, trzeba spanie załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team