Skocz do zawartości

Wycieraczki przód


LEMUR

Rekomendowane odpowiedzi

Macie wycieraczki fabryczne? Czy może ktoś już wymieniał?

Wkurza mnie gdy przy podejściu do słupka A jakby "dochodziła skokowo" Nie zawsze tak się dzieje, nie ustaliłem czy to kwestia wiatru czy wilgotności szyby. Nie mniej jednak chyba wymienię na Bosch Aerotwin - przynajmniej sprawdzone w poprzednich autach.

Ktoś coś ewentualnie ma sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LEMUR napisał:

"dochodziła skokowo"

Za czystą szybę masz i wycieraczki nówki, dam się im umazać kwaśnym deszczem syfem z drogi to będą chodzić jak po maśle.

Kurcze ja już jeżdżę 33k na oryginalnych wycieraczkach :-/ muszę wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 13.06.2016 at 00:19, Namo napisał:

muszę wymienić

No i wymieniłem przy okazji wymiany żelka od czujnika deszczu. Kosztowały 60 zł obie, jakiejś firmy firma. BOSCH mi nie pasował bo te o miał gościu na stanie nie miały zaczepu taki jaki potrzebowałem. Jak na razie nie maziają ale potrafią zapiszczeć jak nie ma dużo wody na szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W poprzednim aucie kupiłem te Bosch Aerotwin, byłem zadwolony ale jakoś poźniej trafiła się Valeo w dobrej cenie (nie pamiętam jaki model ale porównywany w testach z tym Boschem) a później znów do boscha wróćiłem i już zostałem bo lepsze od Valeo. Zestaw przód w Intercarsie chyba 129zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

http://www.motochemia.pl/alca-gumki-wycieraczek-samochodowych-70cm-2szt-p-1136.html

Pisze że niby do szkieletowych, ale zakładałem takie w bezszkoeletowych w O2FL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tylko długość sprawdź


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Hej,

Mam pytanie jakich piór używacie ? wstawiacie oryginalne z salonu 5E1998001 (171zł) czy może jakies boscha ?

a tu znalazłem listę zamienników no i oryginalne kosztują tu 100zł

 http://motoplatforma.com/index.php?p12679,pioro-wycieraczki-600-450mm-oryginal-5e1-998-001-skoda-vw-komplet-2szt 

Co wybrać ? ;)

Edytowane przez Wilku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LEMUR zablokował(a) ten temat
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team