Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych
Sialek

octavia 3 Radio 10 cali aftermarket z allegro - proszę o wasze opinie

Recommended Posts

Witam.

Mam starndardowe bolero z opcją smartlink ale jakoś mnie to nie cieszy ... może się znudziło po prostu

Na allegro znalazłem takie radio : http://allegro.pl/skoda-octavia-iii-android-nawigacja-wifi-usb-bt-i6237101208.html

Ogromne po prostu, pociągnie automapę na vitamince itd - przeraża mnie to jak mało jest go z tyłu ... plus nigdzie indziej go nie mogę odszukać a o opiniach to w ogóle nikt nie słyszał

Lub za podobne pieniążki z aliexpress lecz nie do konca takie same http://www.aliexpress.com/item/PENHUI-Car-Navi-For-Skoda-Octavia-2015-Cortex-A9-dual-core-10-1-Support-DVR-OBD/32364994293.html?spm=2114.01010208.3.108.uvwzid&ws_ab_test=searchweb201556_0%2Csearchweb201602_5_10037_10017_507_10032%2Csearchweb201603_11&btsid=61e7370e-529a-4691-ae48-65eae7084b86

Co sądzicie ? jakieś luźne sugestie ?

Reklamy dla niezalogowanych

@Sialek kupowanie takiego drogiego sprzętu na Aliexpress to loteria. Produkty wolne od cła masz do $40, wszak "majfriend" może wpisać, że w paczce jest towar za $32 dolary ale jest ryzyko, że na celnym w Warszawie sprawdzą zawartość.

Mieć Androida na pokładzie to super sprawa, możesz nawet modem LTE podłączyć, Automapę mieć. Ilość kabli na tyle to dobry przejaw funkcjonalności, możesz kamerę cofania podłączyć chinchami. Fajne perspektywy multimediów w Octavii ale nigdy nie miałem i dlatego tylko tyle obserwacji mogę napisać.

Tutaj mam link do fajnej navi do O3

baner.gif

@Namo mamy podobne podejście. Tylko Ty 2.0tsi a ja 1.2tsi hehehe :) ale jak minie gwarancja to zrobie z tego najmocniejsze 1.2tsi w polsce juz turbo hybryda leży i czeka :) A co do radia - poczekam spokojnie troszkę może ktoś kupi i wypowie się o tym z allegro - podoba mi się to że otwiera mi drogę do kamery na chincz i jest rzeczywiście duże.

EDIT: Jeżeli już kupować @Namo to 10 cali a nie 8 uważam ze zmieniać na to samo dla systemu nie warto :) 

Edytowano przez Sialek

Jeżeli już kupować @Namo to 10 cali a nie 8 uważam ze zmieniać na to samo dla systemu nie warto :) 

znalazłem niemiecki "test" bo jakość nagrania płacz, poprzedniego wydania na androidzie 4.2.2 

Wygląda to nieźle i pracuje z autem - co wy na to ?

Edytowano przez Sialek

No i nie wytrzymałem i zamówiłem 10 calowe radio z allegro z 1 postu. Zobaczymy co warty jest android w aucie :) Planuje instalacje torque itd. 

• Lubię to 1

Dnia 19.11.2016 at 09:30, Rolek napisał:

To widzieliście? Jest nowszy android od tego 10cali i lepszy procek. Ekran mniejszy.
http://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-skoda-octavia-3-iii-android-i6412492879.html

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Faktycznie fajny zestaw!!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team