Skocz do zawartości

Zakup RS czy RS230


matys

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
24 minuty temu, matys napisał:

No dotarłem dotarłem, nawet byłem w BB w sobotę wieczorem ale kompoty raczej mieli nieczynne, wybieram się w następnym tygodniu to zobaczę może się uda.

Liczymy na Ciebie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

cześć,

nie chcąc zakładać nowego tematu wbijam tu

Zamówiona (wstępnie O3 FL 245 manual) z wyposażeniem standard + dodatkowo domówione:

- kamera cofania

- koło zapasowe

-DCC zawieszenie

- Panorama

- podgrzewacze dyszy sprysków szyby

-Canton

-DAB+

- grzane fotele

- podgrzewana przednia szyba

czy jest coś więcej co można dodać lub ująć z tej konfiguracji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BraWo ja zrezygnowałbym z:

-DCC zawieszenie (drogie w późniejszej eksploatacji, i tak większość czasu na normalu będziesz jeździł. 

- Panorama (na początku awaryjne, coś przeciekało, coś szumiało). jeśli to poprawili warto brać. 

A dołożyłbym amundsena i asystenta świateł drogowych. 

Reszta jak najbardziej ok. Kamera rewelka. Canton bardzo ładnie gra jak na moje ucho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź

Panoramą żeś mnie zmartwił :(

Wszystko masz już dopracowana z dachem czy są jeszcze jakieś niedomagania ?

Canton gra dobrze ale trzeba go poustawiać, bo seryjne parametry nie pokazują mozliwosci - na moje ucho :)

Edytowane przez BraWo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BraWo zaraz @maro może się wypowie. On ma to coś wie na ten temat. Mi w ASO mówili że nie warto bo jak mieli swoją pierwszą O3 RS dla właściciela to dach był 3 razy wymieniany. 

Nad DCC zastanów się dobrze. Lepiej już dokupić pakiet Xtream z tymi 19" serdecznie polecam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kamil RS230 napisał:

Nad DCC zastanów się dobrze. Lepiej już dokupić pakiet Xtream z tymi 19" serdecznie polecam. :)

DCC jeździłem w Leonie i Octavii, naprawdę moim zdaniem jest to "must have", Skode bede eksploatował na w miarę dobrych drogach i myślę ze przez 6-8 lat nie będzie sie z tym nic działo

 245 ma już w serii19tki z zestawu EXTREME i sie w nich zakochałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BraWo A tak racja 245 ma już:) Ja do swojej 230 DCC nie brałem. Nie uważam tego za jakąś niezbędną rzecz:) W VW CC amorki powoli zbliżają się do wymiany z DCC po 90 tkm. Koszt jednego 1500 zł... 

Bierz też dojazdowe koło zapasowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kamil RS230 napisał:

Bierz też dojazdowe koło zapasowe;)

Bedzie jest w konfiguracji :)

o amorach z DCC jest temat na forum Leona i są amortyzatory do niego za 800 czy 900 sztuka to pewnie sa inne niz te z Passata. Octavii bliżej do Leona wiec myślę ze nie będzie tragedii a z czasem wszystko tanieje (prócz klasyków)

Jestem dobrej myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kamil RS230 napisał:

@BraWo to dobrze wiedzieć;) jeszcze pomyślę co możesz dołożyć;) w RS245 Bolero jest w standardzie ?

Tak Bolero w standardzie :)

Aaa własnie czy Bolero ma zwykłe CD/MP3 w schowku ???

Edytowane przez BraWo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ucho235 napisał:

Panoramą w sedanie to jak dla mnie bez sensu, bo to taki szyberdach. Co innego w przypadku kombi, tam wygląda to zajebiście. 

Ach nie napisałem ze to bedzie własnie KOMBI :) w szarym kolorze a'la stary Trabant :D

Szary steel

Edytowane przez BraWo (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff to mi ulzyło z tą panopramą bo to było nr 1 z listy dodatków

Panowie podpowiedzcie czy jest w Bolero zwykłe CD/MP3 odtwarzacz w schowku ???

Mam spora płytotekę i nie chce mi sie wszytkiego na MP3 przekładać, lubie czasem obcować z fizyczną płytą okładką itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team