Skocz do zawartości

Zakup RS czy RS230


matys

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Rowniez mialem ten sam dylemat, ale uznalem, ze nie ma co przeplacac 12k za 230 i zamowilem 220. Ma sie wyprodukowac w 1 tyg listopada :)

Przy okazji witam wszystkich serdecznie, szczegolnie Jarka z Bytomia, ktory mnie zaprosil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz, lepiej te 12k przeznaczyc na dodatki badz upgrade 220. W moim przypadku te 12k zostaje w kieszeni, bo podchodza skromnie do tematu - z dodatkow tylko canton i pakiet challenge. Nic wiecej nie potrzebuje albo raczej nie chce za to placic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 minuty temu, Kamil RS230 napisał:

Musisz dopłacić 3600 i będzie. Ale czy warto?

Trzeba by najpierw sprawdzić ile kosztuje amortyzator, żeby nie bolała jak przyjdzie do wymiany.... mi się gdzieś obiło o uszy,że jeden amorek kosztuje coś koło 800 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam dylemat. Dwie nowe RSki do wyboru, 220 i 230 konne bydle, te mocniejsze ze szperą mechaniczną i jakimś tam głośniejszym wydechem. Mocniejsza fajna ale nie ma niebieskiej, szary steel niemetalizowany musiałby mnie zaspokoić. Obie w automacie, ze skórą w prądzie, Columbusem, radarami i asystentami. Felgi Xtreme u każdej przy zawieszeniu DDC. Prawie full wypas bo nie potrzebuję okna dachowego czy webasto.

Na korzyść RS 220 przemawia Race Blue a RS 230 kusi mechaniczną szperą. Ceny takie same. Sprzedać kolor Race Blue dla jakiegoś trybka?

Race Blue RS 220.pdf

Szary Steel RS 230.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste że olać niebieski. Po pierwsze, to jakiś taki dziadkowaty kolor :D i szary steel lepszy, po drugie zawsze lepiej mieć szperę i lepszy wydech, niż nie mieć.

Jeszcze co mógłbyś zrobić, to posłuchać tego wydechu w 230 - czy Ci wystarczy, czy i tak będzie wymiana (a jeśli tak, to kiedy). Bo jak wystarczy, to już zupełnie nie ma żadnego dylematu (choć wg mnie i tak nie ma).

Jesteś dobry klient skody, może by Ci dali jakąś demo 230 na weekend? Sam bym wtedy podjechał pojeździć po zakrętach i porównać.

Edytowane przez maro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maro napisał:

szary steel lepszy

RS 230 jest też w czerwonym dostępny.

4 minuty temu, maro napisał:

a jeśli tak, to kiedy

Jak już to w na marzec łapać termin bo wtedy by wyprodukowali szarą.

4 minuty temu, maro napisał:

upełnie nie ma żadnego dylematu

To RS 230 na Summer Cars Party wtedy ładnie pierdziało, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno lepiej niż nasze :)

I jeszcze argument za zmianą koloru - jak zostaniesz przy niebieskim, pomyślą że zmieniłeś tylko fele na jakieś używki z giełdy, i nie będzie lansu na dzielni.

Mi się czerwony podoba, nie zamieniłbym na inny, ale GDYBYM teraz kupował nową skodę, dla odmiany, itp. wziąłbym właśnie szary niemetalizowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo Nie ma co się zastanawiać RS 230 bierz!! za 1000 zł masz lepszy wydech i szperę. Zawsze się przydaje. Wydech ładnie pierdzi. Dziś będę jeździł z kumplem to poproszę żeby nagrał to pierdzenie telefonem w środku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, przypał. Salon nie chce przyjąć zamówienia bo data produkcji takiego RSa wypada na 15 tydzień 2017 roku a od 14 tygodnia produkowane będą już lifty. Nie mają jeszcze wiedzy jak Octavia będzie wyglądała w nowej stylizacji i jakie będą jej ceny, stąd ta niechęć. Miły Pan przez telefon zdradził tylko, że ma być pasek przedzielający reflektory. Serio?

lifting.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team