Skocz do zawartości

Przetarcia na skórzanych fotelach


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno to do czyszczenia.

http://sklep.colourlock.pl/czyszczenie-skory/zestaw-soft-do-czyszczenia-skorzanej-tapicerki-samochodowej.html

A to do odzywiania.

http://sklep.colourlock.pl/pielegnacja-skory/leder-protector-srodek-pielegnujacy.html

Co do naprawy wyslij im zdjecia i model auta dobiora wszystko. Ale pewnie bedzie papierek scierny, cos do odtluszczenia i farba. Utrwalacz masz w zestawie do czyszczenia, odzywiacz kupisz osobno(2 link). Do czyszczenia wyslalem wersje soft do dbania na biezaco jak masz mocno brudna skore kup stronga tyle ze po nim odzywka obowiazkowa. Czarna skora czesto daje zludzenie ze sie nie brudzi ale to zludne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś zgłosiłem na gwarancji to przetarcie. Pan z ASO porobił zdjęcia, wyśle je do SAP i czekam na odpowiedź. Coś mi się zdaje, że łatwo nie będzie więc proszę Was, wklejajcie zdjęcia swoich uszkodzonych w tym miejscu kubełków. Wszystkim nam zmienić pasków nie każą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@WM66 na razie cisza. Jeszcze mi frajer przykleił obok przetarcia jakąś naklejkę z VIN żeby chyba zdjęcie zrobić. Polecił ją odkleić bo zapomniał. Odkleiłem i został po niej brzydki ... bardzo ślad.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam

Może mi podpowiecie co mógłbym z tym zrobić.

Tapicerkę mam ze skóry i od wsiadania i wysiadania się przetarła na prawie całej długości fotela kierowcy wzdłuż szycia a to zaledwie niecałe 100tys

Prawdę mówiąc na razie jest to przetarcie ale w jednym miejscu między szwami już jest mała dziurka.

Edytowane przez bogdan345 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bogdan345 napisał:

czy takie uszkodzenie podlegać może naprawie gwarancyjnej ?

Tak, mi przyznano nowe poszycie fotela kierowcy, było to w sierpniu 2016. Do dziś nie doczekałem się realizacji wymiany bo nie mają tej części na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team