Skocz do zawartości

matys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kamil RS230 napisał:

@gmatkowski akurat nie wiem czy ten trzeba. Ale brat zamawiał z Milotec i tego nie musiał malować.

Malować to juz wiem że nie trzeba, a co z dopasowaniem? Wchodzi plug & play czy trzeba coś wiercić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gmatkowski Milotec montujesz na kilka śrubek. Wkręcasz je w ten plastik który jest. Dopasowanie jest dość dobre ale w kilku miejscach widać że to jest dokładane ale jak za 450 zł efekt spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kamil RS230 napisał:

@gmatkowski Milotec montujesz na kilka śrubek. Wkręcasz je w ten plastik który jest. Dopasowanie jest dość dobre ale w kilku miejscach widać że to jest dokładane ale jak za 450 zł efekt spoko.

hmmm raczej by mnie interesowało rozwiązanie plug & play ... jest coś takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gmatkowski  ten dyfuzor Maxton jest montowany do obecnego dyfuzora. Jest to prostsze rozwiązanie niz p&p bo w zasadzie nic nie wywalasz tylko przykrecasz to i śmigasz. 

Wyglada chyba na największy ze wszystkich dyfuzorow. Nie ukrywam, ze ciekaw jestem RSki z tym dufozorem, cena juz bardziej znośna sie zrobiła - chyba nikt wcześniej nie kupował i robili przecenę :) 

kupuj, testuj

@maro przetarł szlaki riegera 

@mattRS miał jako pierwszy miloteca

@ADAMR-RS pierwszy założył CUP'a

czekamy na pierwszego maxtona :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matys napisał:

@gmatkowski  ten dyfuzor Maxton jest montowany do obecnego dyfuzora. Jest to prostsze rozwiązanie niz p&p bo w zasadzie nic nie wywalasz tylko przykrecasz to i śmigasz. 

Wyglada chyba na największy ze wszystkich dyfuzorow. Nie ukrywam, ze ciekaw jestem RSki z tym dufozorem, cena juz bardziej znośna sie zrobiła - chyba nikt wcześniej nie kupował i robili przecenę :) 

kupuj, testuj

@maro przetarł szlaki riegera 

@mattRS miał jako pierwszy miloteca

@ADAMR-RS pierwszy założył CUP'a

czekamy na pierwszego maxtona :) 

Super, na taką właściwie odpowiedź liczyłem! :-) 

Jeszcze pytanie odnośnie przodu, co by do tego pasowało? Plan na "maj" mam taki:
- dyfuzor z tyłu
- coś z przodu
- program na STAGE 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolf No wyglada na spory, ale na żywo prwnie całkiem inaczej ;)

mozna rozważyć pomalowanie go na czarny połysk, wtedy bedzie optycznie mniejszy. 

@gmatkowski na przód dokładka rieger albo milotec - milotec tańszy chyba. 

Fura na fabrycznym zawieszeniu czy obniżona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matys napisał:

@Wolf No wyglada na spory, ale na żywo prwnie całkiem inaczej ;)

mozna rozważyć pomalowanie go na czarny połysk, wtedy bedzie optycznie mniejszy. 

@gmatkowski na przód dokładka rieger albo milotec - milotec tańszy chyba. 

Fura na fabrycznym zawieszeniu czy obniżona? 

Fabrycznym, żona by mnie przybiła do drzwi gdybym to jeszcze obniżył ... bałaby się jeździć.

Edytowane przez gmatkowski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matys Jest spory :) widziałem dwa razy na żywo, ale każdy ma inny gust i jednym się podoba a drugim nie, jak dla mnie nie pasuje do rsa, bo cały wygląd rs'a bardziej pasuje do sleepera a ten dyfuzor rozwala ten efekt:) Jak dla mnie milotec jest ok, daje coś do wyglądu z tyłu gdzie jest tak sobie w serii bo własnie tego elementu brakuje a przy tym nie rzuca się tak bardzo w oczy :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O własnie tak wygląda Milotec, u mnie tak samo :) Zauważ że Milotec to tylko ta środkowa część i jest to dokładka przykręcana (i częściowo przyklejana do standardowego dyfuzora), a rieger to również element wokół wydechu tak jak w tym linku: http://sklep-tuningowy.pl/aerodynamika/8711-dokladka-tylnego-zderzaka-skoda-octavia-3-rs.html

Stąd pewnie ta różnica w cenie (prawie 2x droższy)

Osobiście polecam Miloteca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bolo81 napisał:

O własnie tak wygląda Milotec, u mnie tak samo :) Zauważ że Milotec to tylko ta środkowa część i jest to dokładka przykręcana (i częściowo przyklejana do standardowego dyfuzora), a rieger to również element wokół wydechu tak jak w tym linku: http://sklep-tuningowy.pl/aerodynamika/8711-dokladka-tylnego-zderzaka-skoda-octavia-3-rs.html

Stąd pewnie ta różnica w cenie (prawie 2x droższy)

Osobiście polecam Miloteca :)

Ok ale czy przez to że jest to właśnie dokręcane i klejone nie sprawia wrażenia że tam po prostu nie pasuje i jest "na siłe"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bolo81 napisał:

Spójrz na zdjęcie powyzej, lub na mojego:

Moim zdaniem seria powinna wychodzić z Milotekiem ;) Pasuje jak tatyne w mamyne :P

Dobra, chyba mnie przekonałeś :-)

To teraz coś na przód, skąd kupowałeś swojego milotec'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamil RS230 napisał:

@gmatkowski rieger 760 zł a milotec 450 także różnica nie duża. Milotec więcej żeberek ma wygląda to fajnie.

Kamil ale riegera trzeba malować wiec + koszty lakierowania 

milotec jest od razu polakierowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team