Skocz do zawartości

matys

Rekomendowane odpowiedzi

@AdiRutiJa zamawiałem akurat u Mapeta. A ten to jest chyba ta wersja strukturalna - powiedzmy jak dokładka w tylnym zderzaki. 

Ja mam założoną w połysku.

Powiedzmy że przód jest dopiero po jej założeniu całkiem na prosto. Bo jeśli dobrze zauważyłeś zderzak jest lekko ścięty. Także od jednego znajomego muszę teraz wyjeżdżać tyłem bo szoruje po asfalcie przodem. Przed jej założeniem na Sportline wyjezdzalem normalnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powiem Wam że nabyłem na allegro Miloteca i po przymierzeniu mam mieszane uczucia bo z daleka wygląda fajnie ale spodziewałem się części na wymianę a to jest tylko kawałek plastiku w dodatku drogi,

trochę tandeta mam wrażenie, jak ten przedni ma być podobny i 2x droższy to dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 22.10.2019 at 08:02, lodowa napisał:

trochę czasu już minęło wiec może nauczeni doświadczeni czasem i zakładaniem podpowiecie jaka pasuje najlepiej oraz oferuje dobra jakość ? ( dyfuzor tył do OIII RS liftback) 

Zależy jak duży chcesz - są chyba 3 wielkosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam kolejny mały mod wpadł pomalowałem ostatnio tylnią dokładkę w black magic ten sam kolor co są w rs pomalowane lusterka i grill koszt wykonania 70zł . Narazie zostanie mam zamiar włożyć w środek jakis dyfuzor moze z ss, ale narazie zostaje w kolorze.

IMG_20200410_114113.jpg

IMG_20200410_114154.jpg

IMG_20200410_114149.jpg

IMG_20200410_114719_1.jpg

IMG_20200411_161547.jpg

Edytowane przez alocet (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, Dariusz Nowakowski napisał:

Według mnie jedyny który fajnie wygląda reszta przesadzona 😁

Jaka cena i jak z wykonaniem 

Brałem u producenta na rieger-tuming.biz w Black Friday więc wyszło trochę taniej, ale tak standardowo trzeba liczyć €180-€190. Wykonanie takie jak cena, perfecto, wszystko pasuje bez najmniejszych problemów. Montowałem sam na podjazdach.

217F2922-8576-4441-BA02-07836FB46666.jpeg

4DF438ED-D64B-4199-950B-30F4DD103938.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio zamontowalem dokładkę,  dyfuzor MaxtonDesigne V2, całkiem fajny produkt w tej cenie. Wykończenie piano black. Wykonanie na dobrym poziomie, nie ma naniesionych miejsc montażowych na śruby ale to nie jest problem. Jest klapka na hak ( dla mnie zbedna) na szczęście nie jest bardzo widoczna. Musiałem wyrównać krawędzie otworów na zatrzaski tej klapki, poza tym nie dopatrzyłem się niedoróbek ( ponoć robią ręcznie te dyfuzory).

Dla mnie kształt idealny 🙂 

Poniżej link do strony

https://maxtondesign.pl/product-pol-9034-Dokladka-Tylna-V-2-Skoda-Octavia-RS-Mk3-Mk3-FL-Hatchback-Kombi.html

20200530_204739.jpg

20200530_204554.jpg

20200530_204517.jpg

Edytowane przez Czerczil
scleroza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeden z najciekawszych wzorow fajnie wyglada nawet Rieger sie przy tym kryje a cena bardziej atrakcyjna tyle samo prawie trzeba bylo wydac za dokładke z milotec albo z SS a tu jest caly dyfuzor.

Edytowane przez alocet (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team