Skocz do zawartości

Centralka Alarmowa


Wilku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od prawie miesiąca walczę z serwisem Skody. Producent oraz serwis nie mogą naprawić/wymienić centralki na taką która pozwoliłaby na rozbrojenie alarmu bagażnika używając przycisku w pilocie. Ręce opadają... dzisiaj otrzymalem odpowiedź że mam sie uzbroic w cierpliwosc i czekac az producent znajdzie jakies rozwiazanie. Na chwile obecna jest to kilkadziesiąt przypadkow w Polsce ktore dotycza tylko i wylacznie octavii 3 RS 230. Może jednak jest jakis autoryzowany serwis w kraju ktory potrafi sobie poradzic z centralka... Moze ktos z Was takze mial/ma taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wolfi0 napisał:

Moze ktos z Was takze mial/ma taki problem?

Ale dziwny przypadek, mi z pilota otwiera sam bagażnik gdy nacisnę środkowy guzik i uzbraja ponownie po zamknięciu bo nie mam RS 230.

Daj im szansę, jeżeli dotyczy to większej ilości aut to problem musi być nie tuzinkowy. W którym ASO się z tym męczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plichta gdynia.... wlasnie odebralem auto... i teraz najlepsze... alarmu nie zrobili ale spie**** bo teraz przy otwieraniu drzwi z pilota daje jakies dziwne sygnaly... masakra... i co najlepsze pan wrecza kluczyki a z tylu samochodu wgniota jak po haku holowniczym na odblasku i plastikowej listwie... nie mam pytan... auto bedzie teraz u lakiernika na ich koszt... jutro wracam zeby przywrocili centralke do poprzednich ustawien. Auto mialo byc umyte otrzymalem pakiet rocznego mycia samochodu co 2 tygodnie- chyba lepiej zostawic samochod na deszcz to bedzie lepiej umyte. czas zmienic serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a taką odpowiedz otrzymałem dzisiaj po 14 dniach od wysłania pytania na adres  <info@info.skoda.pl>

 

"Szanowny Panie,

w odpowiedzi na Pana zgłoszenie odnoszące się do funkcjonowania alarmu w przedmiotowym samochodzie, zawiadamiamy, że przeprowadziliśmy konsultację z Partnerem Serwisowym Skoda Plichta w Gdyni.

Przykro nam z powodu zaistniałych niedogodności. Jednak z uwagi na fakt, iż Pana zgłoszenie nie dotyczy wyposażenia fabrycznego samochodu nie mamy możliwości zajęcia stanowiska w przedmiotowej sprawie.

Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że Partnerzy Serwisowi Skoda są niezależnymi podmiotami gospodarczymi, prowadzącymi działalność na własny rachunek i we własnym imieniu, ponoszącymi wyłączną odpowiedzialność za umowy zawarte z Klientem. Gwarantem wykonanej usługi jest Partner Serwisowy Skoda, który przeprowadził montaż alarmu. Prosimy o bezpośredni kontakt z Partnerem Serwisowym Skoda Plichta w Gdyni celem przekazania zastrzeżeń.

Ufamy, że odpowiedź będzie dla Pana wystarczająca."

Z poważaniem,

J. N.

Infolinia Skoda Polska
www.skoda-auto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team