Skocz do zawartości

Kodowanie VCDS


1bizkit

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5.05.2019 at 01:20, AdiRuti napisał:

Panowie nie wiem czy w dobrym dziale piszę, lecz w razie zaśmiecania proszę przenieść.

Mam problem, zakupiłem kablem z oprogramowaniem VCDS.

Na początku zainstalowałem wszystko w wersji PL nastepnie ANG, praktycznie wszystko robione zgodnie z instrukcją ( zainstalowanie 2 plików + wyłączenie aktualizacji) na początku chciałem zaprogramować zegary ( staging) jak się okazało po zaprogramowaniu nic nie działa, a finalnie okazuje sie że nie zapamietało. Reisntalka na ANG to samo, sprawdziłem dodatkowo na zakodowaniu ilości paliwa to samo.... Macie jakieś pomysł czy coś źle robię  czy może przewód jest lewy? 

Screenshot_20190505-011354_AliExpress.jpg

A nie chcialeś kupic OBD11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo można napisać o Carly -VAG pod Android.Fakt dopiero co zacząłem testowanie tego ustrojstwa,ale jest support bezproblemowy,na pewno nie ma kredytów.Mam jako uzupełnienie VCP,gdy nie ma kompa pod ręką.OBD11 na dzień dzisiejszy ma chyba trochę więcej kodowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, cliner napisał:

To samo można napisać o Carly -VAG pod Android.Fakt dopiero co zacząłem testowanie tego ustrojstwa,ale jest support bezproblemowy,na pewno nie ma kredytów.Mam jako uzupełnienie VCP,gdy nie ma kompa pod ręką.OBD11 na dzień dzisiejszy ma chyba trochę więcej kodowań.

Obd 11 ma adaptacje i dlugie kodowanie dokladnie to samo co VCDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. co do aktualizacji radia to posiadam najnowszą i ostatnią wersję 0490 wiec zapraszam do kontaktu. A wracając do tematu rozkładania lusterek zewnętrznych po zapłonie...udało sie komuś to zrobić bo ta adaptacja co jest pokazywana wyżej służy tylko temu aby lustra składały się po dłuższym naciśnięciu w pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mariuszzaw napisał:

Witam. co do aktualizacji radia to posiadam najnowszą i ostatnią wersję 0490 wiec zapraszam do kontaktu. A wracając do tematu rozkładania lusterek zewnętrznych po zapłonie...udało sie komuś to zrobić bo ta adaptacja co jest pokazywana wyżej służy tylko temu aby lustra składały się po dłuższym naciśnięciu w pilocie.

Nie nie udało sie to zrobić i mowie wam to ostatni raz nie ma takiej możliwości. Ten kolega  co wstawił to zdjęcie to nie wiem jaki cudem to ma ale nawet w aso mi powiedzieli ze nie ma takiej opcji chyba ze ma jakiś inny sterownik komfortu tego nie wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mariuszzaw napisał:

 A wracając do tematu rozkładania lusterek zewnętrznych po zapłonie...udało sie komuś to zrobić bo ta adaptacja co jest pokazywana wyżej służy tylko temu aby lustra składały się po dłuższym naciśnięciu w pilocie.

W mojej o3 po otwarciu auta mam lusterka złożone . Dopiero jak chce odpalić auto to się rozkładają . Natomiast składają się po zamknięciu na jedno przyciśniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mefju napisał:

W mojej o3 po otwarciu auta mam lusterka złożone . Dopiero jak chce odpalić auto to się rozkładają . Natomiast składają się po zamknięciu na jedno przyciśniecie.

@Mefju o taką akcję wszyscy walczymy...

@Misio4321 chyba Twoi ludzie z ASO się mylą ...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Mefju napisał:

W mojej o3 po otwarciu auta mam lusterka złożone . Dopiero jak chce odpalić auto to się rozkładają . Natomiast składają się po zamknięciu na jedno przyciśniecie.

Też tak mam ?

@MORGOOTH jak chcesz możemy sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pokażcie koledzy jak to zakodować a nie ja ma ten ma tamten ma  mowie wam ze zależy to pewnie od modułu komfortu jaki kto ma i czy ma wysterowanie sygnału po stacyjce ja w kodowaniu mam 2 opcje albo od razu z pilota albo po trzymaniu przycisku zamykania. Ale jak kos ma pomysł  niech sie podzieli na pewno się przyda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team