Skocz do zawartości

Kodowanie VCDS


1bizkit

Rekomendowane odpowiedzi

Podpiołem się wersja oryginalną VCDS i wszystko poszło, jak widać cos ta wersja nie współpracowała do końca poprawnie, ale pojawił się inny problem pokodowalem sobie kilka rzeczy ale nie działa mi " otarcie łez" po spryskaniu szyby wg adapatcji na forum, widziałem gdzies poprzez długie kodowanie może tam się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pytanie do tego kodowania.

* Lusterka otwierają się przy ZAPŁONIE a nie przy otwarciu auta.
Moduł drzwi 42 i 52 powinien mieć wersję oprogramowanie 0032, w innym przypadku ponoć nie działa. 
1 - Module 09- Electronic control unit / Code (31347)
2 - Adaptation
3 - Spiegelverstellung
4 -Signalisierung_Spiegelanklappung - (Change value to Off)


Czy to jest wersja oprogramowania o której mowa:?

Komponent: TSG FS        010 0031  



I to 0031 jest wersją oprogramowania?


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2019 at 12:36, k3fir napisał:

Witam.
Jak zakodować przednią grzana szybę? Zmieniłem ze zwykłej, panel wymieniłem i mam wiązkę.

w 09 ustawić ze jest podgrzewana szyba i w 08 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zmienimy

STG 5F Infotainment => Kodowanie => Bajt11

z „Sound_System_internal” na => „Sound_System_internal_indidual”

i opcje Skoda Surround i Virtual Subwoofer są wyszarzone (pojawiają się i są zaznaczone)... to znaczy, że nie działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym się zapytać i poradzić jaki kabelek sobie zamówić od ludzików z chin aby móc sobie coś po kodować w O3? Mam takowy ale leciwy zakupiony jeszcze pod S1 wszystko fajnie na nim działa no ale nie nadaje się pod O3. Chciałbym się dowiedzieć co kupić aby się nie nadziać na jakąś minę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.11.2019 at 21:21, kobi.krk napisał:

Chciałbym się zapytać i poradzić jaki kabelek sobie zamówić od ludzików z chin aby móc sobie coś po kodować w O3? Mam takowy ale leciwy zakupiony jeszcze pod S1 wszystko fajnie na nim działa no ale nie nadaje się pod O3. Chciałbym się dowiedzieć co kupić aby się nie nadziać na jakąś minę. 

Podpinam się pod pytanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam problem z kierunkami US w mojej skodzie. Robiłem wszystko jak w instrukcji i... coś jest nie tak. Mianowicie nie działa mi wyłączanie tych kierunków i regulacja jasności z poziomu radia, bardzo mi zależy żeby to właśnie chodziło bo pięknie się to prezentuje. Da się to jakoś zrobić? Bardzo proszę o pomoc :)

received_452558145388207~2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kodowalem w mojej o3 leaving home (bez czujnika) jako przeciwmgielne + lampy tył wszystko działa ale pojawił się problem gdyż lewy tył lampy przy światłach drogowych przestaje świecić.. co może odpowiadać za to?

Edytowane przez metju (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mcq napisał:
6 godzin temu, dawcio napisał:
ktoś ma zakodowane Personalizacja ustawień dla kilku użytkowników samochodu,aby się wybór kierowcy na zegarach?

Tak, mam.. a co 😉

1.nie mam na liczniku możliwości zmiany profilu
2.Czy na zwykłych kluczykach można dodać kluczyki do użytkownika?
z jakiego kodowania korzystałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, mcq napisał:
2 godziny temu, dawcio napisał:
ktoś ma zakodowane Personalizacja ustawień dla kilku użytkowników samochodu,aby się wybór kierowcy na zegarach?

Tak, mam.. a co 😉

Masz wybór kierowcy na zegarach? Mam tylko możliwość wyboru na radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team