Skocz do zawartości

Kodowanie VCDS


1bizkit

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za pomoc.
Żeby wył start stop co należy zrobic ? Kontrolka nie bedzie sie świecić koło lewarka zmiany biegów ?
Widziałem gdzieś ze można zmienić napięcie i to powinno wystarczyć.
Robił juz to ktoś z Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam co do ESC OFF - czy można dodać jeszcze jedną opcje w Menu aby była tak

System ESC - Włączony

                     -  ASR Wyłączony

                     - ESC Tryb Sport

                     - ESC Wyłączony 

Przemyślałem temat i zastanawiam się czy jeśli ESC jest w trybie OFF to ASR też jest w trybie OFF ???

Edytowane przez Mil3k6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info ale nie do końca mi to pasuje 

9: Activated / ASR off / ESC Sport 

6: Activated / ESC Sport / ESC off 

7: Activated / ASR off / ESC off 

po co jest w takim razie poz. 7 

Po prostu są wszystkie możliwe kombinacje. Do wyboru do koloru :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, kupilem czujnik rlfs i wlącznik z auto, kodowanie ze str: http://rapidklub.pl/discussion/comment/25391#Comment_25391 

I tak czujnik deszczu dziala, a zmierzchu nie, w pozycji auto pokazuje blad oswietlenia i wlacza swiatla mijania. Wie moze ktos z was gdzie popelnilem błąd ;-)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumialem to jak mam klime aut. i samosciemniajace lusterko to kabelka nie trzeba, chyba ze zle zrozumialem ;-) bledy odczytam jutro i podam bo akurat w trasie innym autkiem jestem.

Autoedit: doczytalem o tej zylce niebieskiej do wyczki, posle narzeczona do auta niech sprawdzi czy jest, ale pewnie jej nie bedzie skoro nie dziala :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przewód z wyłącznika świateł do CE 

Jak pamiętam to pin 2 wtyczka wyłącznika do pinu 16 we wtyczce 73c CE 

Czy mogłby mi ktoś powiedzieć, która (licząc od drzwi) to jest  wtyczka ta 73c - , bo jak zaglądałem po wyjęciu półki to tam są 2 albo 3 takie same na oko ( te z białym zabezpieczeniem przed wypadnięciem), a ze schematów to nie wiele rozumiem.

Podpiąłem do pierwszej wtyczki od strony drzwi do pinu 16, ale dalej pokazuje usterkę oświetlenia i włącza światła mijania od razu, czyli pewnie to nie ta wtyczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Octavia zmienił(a) tytuł na Kodowanie VCDS
  • Octavia podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
12 godzin temu, rrobert napisał:

tu masz rozpiskę gniazd wystarczy poszukać jest to na forum

bordnez.pdf

Dzięki!! widać jak człowiek ślepy to nawet gdy ma pod nosem to  i tak nie znajdzie, a po całym internecie szukałem. 

Czyli się okazało ze dobrze podpiąłem... Przełożyłem teraz piny 2 <->3 we wtyczce dałem stary włacznik bez auto i śmiga, wiec pewnie włącznik do kitu, spróbuje podmienić na inny z auto dla pewności.

Jeszcze raz dzięki za pomoc, kolejny mały mod wszedł do auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam pytanie odnośnie dokodowania Lane Assist w MY17 (OIII przed liftem). Niestety w VCDS nie widzę u siebie modułu A5. Czy ktoś już ogarnął kodowanie LA w nowszych octaviach? Mam asystenta świateł, tempomat z radarem, czujnik deszczu  i wszystkie możliwe kamery w lusterku i myślałem, że wszystko pójdzie gładko ... A bez Lane Assist nie mogę dokodować rozpoznawania znaków drogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team