Skocz do zawartości

Kodowanie VCDS


1bizkit

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.09.2017 at 15:28, Jacek73 napisał:

Jeszcze nie?ale to chyba tylko w serwisie

Pytałem się znajomego z serwisu, i mówił, że to kwestia czasu bo w O3FL jest inna "elektronika" niż w O3 dlatego idzie więcej zakodować mówił.

Ale pomału idzie, kilka rzeczy już mi włączył za resztą trzeba poczekać.

Zrobione: Test wskazówek (Staging); wspomaganie ruszenia pod wzniesienia (HHC); Wyłączone (Start/Stop); uruchomiona nawigacja (AutoMapa) oraz inne aplikacje w BoleroII 8" ; Doświetlanie zakrętów (Cornery); ilość paliwa do zatankowania; Coming/Leaving home z manetki; LapTimer; zdjęta blokada w trakcie jazdy (SmartLink+)

Edytowane przez FakeRS
Ortografia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Namo napisał:

Co, na Bolero da się Automapę odpalić? Nagrasz jak to wygląda?

AutoMapa przez mirolink + apk a LG Mirror  działa płynnie, a Google Maps przez Android Auto kiepsko działa zrywa połączenie więc zrezygnowałem. 

fetch-1.jpg

fetch.jpg

17 minut temu, Jacek73 napisał:

Jak zdjął blokadę w czasie jazdy?

magik w serwisie zdją, podłączyłem S5Neo i Navi działa w trakcie jazdy, głośność można regulować z kiery muszę jeszcze obczaić jak z innymi aplikacjami pewnie będzie można przeglądać fb, messengera i inne 

a naprzykład "menu offroad" nie można u mnie uruchomić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kamil RS230 napisał:

@Namo pewnie chodzi o VIM i przez mirrorlink odpala automapę. 

LG Mirror v1.2.1.2 uruchomiony na S5 Neo v6.0.1 w Bolero 8 " i działa AutoMapa w czasie jazdy sprawdzone, można zapomnieć o uchwycie na szybę do smartfona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Wednesday, September 13, 2017 at 18:11, Jacek73 napisał:

Galaxy s8 nie chce współpracować z LG mirror  na amundsenie?,s7 edge bez problemu

Ładuj AM do S7 pakuj na Bolero 8  i w drogę........???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Wednesday, September 13, 2017 at 18:11, Jacek73 napisał:

Galaxy s8 nie chce współpracować z LG mirror  na amundsenie?,s7 edge bez problemu

Ładuj AM do S7 pakuj na Bolero 8  i w drogę........???

Dzisiaj podłączyłem S5 do bolero i na początku problemy, ale po kilku próbach połączyło się i nawi też działa, jakiś ten mirrorlink umolny jest przy pierwszym łączeniu (łącznie robiłem z włączonym internetem w S5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adam Skomra napisał:

a polecacie jakiś konkretny kabelek na allegro?

czy ten będzie ok?

http://allegro.pl/interfejs-usb-vag-k-can-commander-1-4-full-id17-i6943072329.html

O kabelkach do O3 jest na forum cały wątek i wystarczy przeczytać, a nie ciągle o to samo pytać - który będzie dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, odnośnie HHC. Czy jest szansa zakodować aby w momencie działania tej funkcji na na liczniku zapalała się zielona stópka tak jak to widzę u niektórych z was na zdjęciach? Fajnie było by wiedzieć kiedy to działa. 

U mnie w chwili obecnej ta zielona ikonka w ogóle się nie pali. :/ Czy można uaktywnić jakoś tę kontrolkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2017 at 17:11, balard12 napisał:

O kabelkach do O3 jest na forum cały wątek i wystarczy przeczytać, a nie ciągle o to samo pytać - który będzie dobry.

wybacz, ale jedyny wątek o kablach który znalazłem to jest ten w którym piszemy. Żaden z polecanych/testowanych linków kabli nie jest dostępny ...

Edytowane przez Adam Skomra (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka dotycząca kabli:

Udało mi się pewnym sprzedawcą ustalić jakie kable potrzebne są do zabawy przy Octavii III.
Należy szukać wersji kabla/VCDSa 17.1.3 z chipem "atmega 162". Zamówiłem i za kilka tygodni sprawdzę ... Na Aliexpress aukcje znikają co chwila, ale jeżeli to co mówił mi sprzedawca jest prawdą to mając te dwa parametry można wyszukiwać odpowiednich kabelków ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team