Skocz do zawartości

Kodowanie VCDS


1bizkit

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, mez2008 napisał:

I  takie ustawienie bym chciał mieć w swojej kurze ?

Jutro sprawdzę long coding 07805D  czy wchodzi ?

Kodowanie long coding 07805D poszło :)

Walczę z czułością zmierzchu:

long coding 07805D - wartość normalna:

long coding 17805D - wartość +40% - u mnie nie koduje.

Ustawiłem wartość +60% - u mnie dział wartość normalna lub 60%

@Wentylator  wielkie dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2018 at 16:59, Jackownik napisał:

Temat ogarnięty, zrobione według tego kodowania i wszystko działa.

Dziękuję za pomoc. 

Pozostało tylko HHC do ogarnięcia.

IMG-20180823-WA0002.jpg

To jakie masz kodowanie na RLS? U mnie nie dało się zaznaczyć bitu 1 bez 0. wycieraczki inteligentne działają? Czy coś musiałeś resetowac do ustawień fabrycznych? Też 2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2017 at 13:54, Langusta napisał:

Witam, udało się może komuś zakodować w  O 3FL "wskaźnik mocy" 

Radio wskaźnik mocy.jpg

Witam, pytanko do znawców czy da się to zakodować w 2.0 tdi z Columbusem MIB1,a  druga adaptacja to z tej stronki https://www.drive2.ru/l/481840630981460535/     GreeNScore?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, czy skoda może nie chcieć współpracować z VCDS-em...??

Przykład już kiedyś pisałem o lusterku, że nie chciało przyjąć kodowania.

Dzisiaj włączyłem sobie Lap Time, zaznaczyłem, dałem do kodowania, kodowanie przyjęło....i nic, sprawdzam później opcje wyświetlania i nic się nie pojawiło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy prawym przyciskiem  na kierownicy co zmienia się dane audio pojawił się lap timer. Ja też  chciałem zakodowac w o3 fl  my18 na maxi mono i nie działa. A w rapidzie my16 poszło.

Edytowane przez Gluszek20 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info na temat czujnika od kolegi który montował w rapidzie
"Dzisiaj potestowałem trochę czujnik 5Q0955547A i działa zdecydowanie lepiej niż 8U0955559B. Różnice:
8U0.. - słaba czułość, machał wycieraczką min. 4-5 razy, nie działało automatyczne włączanie świateł mijania w deszczu,
5Q0.. - potrafi wykonać pojedyncze machnięcia, jest bardziej czuły, automatyczne przełączanie na światła mijania w deszczu działa.

W przypadku obu czujników nie udało mi się aktywować domykania szyb(y) w deszczu."

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gluszek20 napisał:
Info na temat czujnika od kolegi który montował w rapidzie
"Dzisiaj potestowałem trochę czujnik 5Q0955547A i działa zdecydowanie lepiej niż 8U0955559B. Różnice:
8U0.. - słaba czułość, machał wycieraczką min. 4-5 razy, nie działało automatyczne włączanie świateł mijania w deszczu,
5Q0.. - potrafi wykonać pojedyncze machnięcia, jest bardziej czuły, automatyczne przełączanie na światła mijania w deszczu działa.

W przypadku obu czujników nie udało mi się aktywować domykania szyb(y) w deszczu."

 

no właśnie... :(

a tak w ogóle czy automatyczne domykanie szyb po zamknięciu auta z pilota da się zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie trzymając przycisk zamykania na pilocie to szyby się zamykają.
Bo od centralnego zamka jak zamknie drzwi żeby szyby też się zamykały to niewidziałem.
Szkoda... Przyzwyczaiłem się do tego...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Niedawno stałem się posiadaczem O3 z MY15  2.0 TDi w wersji elegance. Niestety ma ona lampy tylne bez led. Jest możliwość zmiany na lampy led i jak z kodowaniem?

Przeglądnąłem wątek o kodowaniu ale nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w adaptacjach nazwana jest opcja powrotu wycieraczki do zera po wyłączonym zapłonie.

Dzida spróbuj jeszcze tego

https://www.stemei.de/pages/coding/skoda-octavia-iii-5e/regenschliessen-aktivieren.php

Edytowane przez Gluszek20 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team