Skocz do zawartości

Kodowanie VCDS


1bizkit

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos z kolegow moglby mi szerzej wyjasnic temat

Prędkość graniczna działania doświetlaniazakrętów.

Wybierz sterownik 09 - Centralny układ elektroniczny. 

Dostęp bezpieczeństwa 31347

Adaptacje:

Wybierz - static curve light

Sub - Untere geschwindigkeitsschwelle

Zmień na pożądaną wartość.

Sub - Obere Geschwindigkeitsschwelle

Zmień na 60. Default 40 Km / h

 

 

za Chiny ludowe nie moge znalezc w adaptacjach tego. dodam ze aktywne halogeny przy skrecie mam juz aktywowane. chodzi tylko o zwiekszenie predkosci dzialania. ma ktos moze inny opis lub po nr w adaptacjacj ktos poda . nie mam ani w eng wersji ani w polskiej "static curve light"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dopiero teraz. U mnie to kodowanie jest w 

09 elektronika > adaptacje > static afs light > i wpisujesz wartość, z tego co wiem max 60km/h

sprawdzone na ODB11, sorki za kiepską fotkę ale na iOS narazie nie ma wersji odb11

@MichalB02B5409-AAB7-490B-BD51-FA8842A8E1FD.jpeg7302025F-B788-42F8-AC71-8765D2AA0544.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2019 at 10:47, Rafal Jankowski napisał:

Witam

Czy moze ktos polecic kabelek do Octavii po lifcie (grudzien 2018) ktory pozwoli na modyfikacje opisane w tym temacie?

Interesuje mnie chinski zamiennik ze wzgledu na koszty

Także przyłączam się do pytania w moim przypadku O3 2016.
A może ten Interfejs

Edytowane przez Lucifer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam od kilku dni VCDS, aktywowałem sobie kilka funkcji i teraz mam problem. Mam auto z 2015 r, znajomy już ma o3 po lifcie. Chciałem uruchomić u niego doświetlanie zakrętów po adaptacji 

Select Control unit 09 (Central Electrics) Security access Access Code 31347 Adaptation (5) Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B12 auswählen Select: Abbiegelicht links (5) Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B13 auswählen Select: Abbiegelicht rechts

nic sie nie dzieje ? czy w modelu po FL coś dodatkowo trzeba uruchomić ?  I drugie pytanie przy próbie wejścia w kodowanie pod 09, pokazuje taki komunikat. 

Czy ktoś pomoże jak zaadaptować podświetlenie wskazówek w 2015r i tej po FL. 

20190227_123746.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pasek181 napisał:

Witam wszystkich,

Mam od kilku dni VCDS, aktywowałem sobie kilka funkcji i teraz mam problem. Mam auto z 2015 r, znajomy już ma o3 po lifcie. Chciałem uruchomić u niego doświetlanie zakrętów po adaptacji 

Select Control unit 09 (Central Electrics) Security access Access Code 31347 Adaptation (5) Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B12 auswählen Select: Abbiegelicht links (5) Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B13 auswählen Select: Abbiegelicht rechts

nic sie nie dzieje ? czy w modelu po FL coś dodatkowo trzeba uruchomić ?  I drugie pytanie przy próbie wejścia w kodowanie pod 09, pokazuje taki komunikat. 

Czy ktoś pomoże jak zaadaptować podświetlenie wskazówek w 2015r i tej po FL. 

20190227_123746.jpg

Tutaj znajdziesz kodowania; https://octavia.team/temat/1727-vcds-tylko-sprawdzone-kodowania-adaptacje-spis-aktualizowany-pytania-inny-temat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pasek181 napisał:

Witam wszystkich,

Mam od kilku dni VCDS, aktywowałem sobie kilka funkcji i teraz mam problem. Mam auto z 2015 r, znajomy już ma o3 po lifcie. Chciałem uruchomić u niego doświetlanie zakrętów po adaptacji 

Select Control unit 09 (Central Electrics) Security access Access Code 31347 Adaptation (5) Leuchte12NL LB45-Lichtfunktion B12 auswählen Select: Abbiegelicht links (5) Leuchte13NL RB5-Lichtfunktion B13 auswählen Select: Abbiegelicht rechts

nic sie nie dzieje ? czy w modelu po FL coś dodatkowo trzeba uruchomić ?  I drugie pytanie przy próbie wejścia w kodowanie pod 09, pokazuje taki komunikat. 

Czy ktoś pomoże jak zaadaptować podświetlenie wskazówek w 2015r i tej po FL. 

20190227_123746.jpg

Proszę doświetlanie odbywa się dwu etapowo

https://octavia.team/temat/1727-vcds-tylko-sprawdzone-kodowania-adaptacje-spis-aktualizowany-pytania-inny-temat/?do=findComment&comment=34614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gluszek20 napisał:

Czyli jak dobrze widzę w poliftowej wersji adaptacja idzie na innych parametrach , ale drugi etap tam gdzie są wyszczególnione stopnie to gdzie to znajde ? może chociaż po angielsku bo niemiecki to nic nie rozumiem ? 

Edytowane przez pasek181 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Michal napisał:

doswietlanie jak i inne doposazenia robilem na mojej O3 z 2015r od tego youtubera :


Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 

Michał w mojej O3 z 2015 roku też robiłem z tej instrukcji, ale problem mam z 2017r bo tak jak tutaj jest to pokazane na filmie nie działa :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pasek181 napisał:

@Gluszek20 już przeglądałem ten post, jutro będę próbował mam nadzieje, że się uda !

Doświetlanie w Fl działa. 

Pytanie czy da się samodzielnie odblokować obsługę głosową w skodzie octavia 2015 lub 2017. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pasek181 napisał:

Doświetlanie w Fl działa. 

Pytanie czy da się samodzielnie odblokować obsługę głosową w skodzie octavia 2015 lub 2017. 

Obsługi głosowej nie uruchomisz, trzeba wykupić kod aktywacyjny w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team