Skocz do zawartości

Kodowanie VCDS


1bizkit

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, rrobert napisał:

A co się stało jub czego szukasz mam do wersji high z tego roku. Sterownik ma to samo oprogramowanie tylko elektronika jest uboższa 

Ustawień swiatelek, mój backup przepadł z tego sterownika...kodowanie mam z logów... mam błąd wlacznika swiateł (Oczywiście mam drugi z funkcją auto)...A zaczęło się banalnie ?wpadły mi 2 różne sensory światła i deszczu i zapragnąlem pokopać?końcem koncow doświadczeń bez liku okazało się że martwe...wracając do pkt wyjscia montujac sensor wilgotności ni jak nie mogę ogarnąć bajzlu, w środę powinien przyjść nowy czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rrobert napisał:

Ok poszukam i wyślę. Z xenonem mam 

@rrobert nie szukaj,?dwie godziny i trochę uporu i się udało....Więc jakby co?mam mapę?w środę jak przyjdzie new sensor znowu będzie okazja poćwiczyć?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy a podajcie oznaczenie świateł wsteczny L i P zamierzam zapodac ledy ale bez CanBus chce je w Vcds przekodowac. Zobaczymy czy pójdzie i jak to będzie razilo glebę 

Dnia 23.04.2019 at 16:26, Langusta napisał:

Dla uaktywnienia funkcji w O3FL jest potrzebny płatny kod z ASO

a jak jest w O3 MY 2015?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2017 at 21:48, Bandini napisał:

Ja ostatnio do swojego RS-a dorzuciłem dodatkowe menu "Offroad" może się kiedyś przyda. Wolal bym "Performance mode" ale jeszcze nie wiem jak to zrobić. 

Chyba, że ktoś już to obczajił?  Enriquez może coś wie więcej? 

20170315_181801.jpg

czy zeby to zadziałało to musi posiadać nawigacje radio bo zakodowałem wszystko a menu się nie pokazuje 

Dnia 31.03.2017 at 21:48, Bandini napisał:

Ja ostatnio do swojego RS-a dorzuciłem dodatkowe menu "Offroad" może się kiedyś przyda. Wolal bym "Performance mode" ale jeszcze nie wiem jak to zrobić. 

Chyba, że ktoś już to obczajił?  Enriquez może coś wie więcej? 

20170315_181801.jpg

czy zeby to zadziałało to musi posiadać nawigacje radio bo zakodowałem wszystko a menu się nie pokazuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da radę zmienić kodowanie automatycznego składania lusterek?

Mianowicie chodzi mi żeby składały się przy dłuższym przytrzymaniu przycisku zamykania lub przy podwójnym naciśnięciu, a rozkladały się przy przekreceniu zapłonu?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szcz3p4n napisał:

Czy da radę zmienić kodowanie automatycznego składania lusterek?

Mianowicie chodzi mi żeby składały się przy dłuższym przytrzymaniu przycisku zamykania lub przy podwójnym naciśnięciu, a rozkladały się przy przekreceniu zapłonu?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jest tak opcja w adaptacjach - kontrola dostępu 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz w moduł 09 - podajesz login i w adaptacjach szukasz 

- IDE08542 ENG116665- Access control 2 - funk Spiegelanklappung modus, - i tu zmieniasz na inną funkcje - jak masz po zamknięciu z pilota to będzie ustawione - by look command via remote control key 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz w moduł 09 - podajesz login i w adaptacjach szukasz 
- IDE08542 ENG116665- Access control 2 - funk Spiegelanklappung modus, - i tu zmieniasz na inną funkcje - jak masz po zamknięciu z pilota to będzie ustawione - by look command via remote control key 
Ale to jest że przy każdorazowym zamknięciu pilotem składają się lusterka, mnie chodzi o to żeby składały się przy np podwójnym naciśnięciu lub dłuższym.
A da radę ustawić rozkładanie dopiero przy przekreceniu zapłonu? Często otwieram samochód i za każdym razem bez sensu się rozkładają....

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Szcz3p4n napisał:

A da radę ustawić rozkładanie dopiero przy przekreceniu zapłonu? Często otwieram samochód i za każdym razem bez sensu się rozkładają....

U mnie w menu radia da się właśnie tak ustawić, że albo po otwarciu z pilota albo po włączeniu zapłonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team